A A A

Składy drużyn

LIGA AMATORSKA – sezon 2015/2016

Zgłoszonych zostało 178, a wystąpiło 164 zawodników.

 

AKZONOBEL PILAWA

     1.    Aleksiński Artur

     2.    Błażejczyk Marcin

     3.    Dębowski Krzysztof

     4.    Domarecki Szymon

     5.    Górski Adam

     6.    Jeleń Jarosław

     7.    Jeleń Mateusz

     8.    Kisiel Paweł

     9.    Siarkiewicz Dariusz

   10.    Stachurski Piotr

   11.    Szarek Adrian

   12.    Wielgosz Michał

   13.    Zalewski Piotr

 

AMATORZY

     1.    Abramowski Grzegorz

     2.    Budyta Kacper

     3.    Budyta Michał

     4.    Domański Tomasz

     5.    Gajownik Jacek

     6.    Jaworski Krzysztof

     7.    Kraska Maciej

     8.    Książek Marcin

     9.    Parol Jarosław

   10.    Parol Marcin

   11.    Retman Michał

   12.    Sławiński Arkadiusz

   13.    Węgrzynek Paweł

   14.    Widłak Jacek

   15.    Wysokiński Michał

 

DRUKARNIA RAGUS

     1.    Aluchnia Damian

     2.    Domarecki Piotr

     3.    Gawryś Grzegorz

     4.    Gawryś Marcin

     5.    Janisiewicz Artur

     6.    Jarzyna Tomasz

     7.    Kowalski Mateusz

     8.    Mądry Mariusz

     9.    Oliwa Mariusz

   10.    Rosiak Wojciech

   11.    Śliwecki Łukasz

   12.    Wilczek Mariusz

 

MOW BOROWIE

     1.    Bielak Dawid

     2.    Czajka Łukasz

     3.    Guba Daniel

     4.    Jaroszek Karol

     5.    Jędruch Damian

     6.    Kozłowski Dominik

     7.    Malinowski Karol

     8.    Plewicki Nikodem

     9.    Pomarański Jan

   10.    Siwka Mateusz

   11.    Ślusarczyk Dominik

   12.    Wójtowicz Łukasz

 

MOW WOLA ROWSKA

     1.    Błaszkiewicz Konrad

     2.    Gołdyn Adrian

     3.    Jasiński Damian

     4.    Kijak Daniel

     5.    Kosowski Łukasz

     6.    Mikołajczyk Dominik

     7.    Nadwodny Hubert

     8.    Romański Artur

     9.    Sarzyński Krzysztof

   10.    Słabosz Konrad

   11.    Święcki Dariusz

   12.    Winek Mateusz

 

NIEWYKORZYSTANE TALENTY

     1.    Cisowski Jarosław

     2.    Kościesza Dawid

     3.    Kościesza Kamil

     4.    Kościesza Piotr

     5.    Pacek Artur

     6.    Radziejewski Karol

     7.    Sałata Piotr

     8.    Siarkiewicz Piotr

     9.    Siarkiewicz Paweł

   10.    Szwed Tomasz

 

PERŁA ZAWADY

     1.    Baran Dominik

     2.    Ekiert Dariusz

     3.    Ekert Jakub

     4.    Gałązka Jarosław

     5.    Kulka Łukasz

     6.    Malitka Michał

     7.    Miazga Stanisław

     8.    Michalik Stefan

     9.    Mikulski Jarosław

   10.    Prożych Radosław

   11.    Sobieska Marcin

   12.    Sowa Jarosław

   13.    Tobiasz Grzegorz

   14.    Walenda Łukasz

   15.    Wichowski Marek

   16.    Wielgosz Jakub

   17.    Winek Robert

   18.    Wiśniewski Mateusz

 

POMPA TEAM PARYSÓW

     1.    Baranowski Adrian

     2.    Boratyński Rafał

     3.    Bryłka Szymon

     4.    Chabrowski  Artur

     5.    Kot Krystian

     6.    Kuciński Piotr

     7.    Łysiak Adrian

     8.    Mróz Sebastian

     9.    Osiak Hubert

   10.    Saganek Jakub

   11.    Sitoi Ernest

   12.    Sowa Radosław

   13.    Sowiński Dominik

   14.    Sowiński Szymon

   15.    Stępniewski Kacper

   16.    Śledź Ireneusz

   17.    Talarek Mikołaj

 

 RADOSNY FUTBOL

     1.    Dybcio Jan

     2.    Kargol Tomasz

     3.    Kotlarski Grzegorz

     4.    Kotlarski Tomasz

     5.    Kowaluk Mateusz

     6.    Makulski Mariusz

     7.    Malitka Karol

     8.    Stasiurka Jacek

     9.    Talarek Łukasz

   10.    Targoński Stanisław

   11.    Tobiasz Patryk

   12.    Zowczak Łukasz

 

RELAX 100%

     1.    Gelo Maciej

     2.    Grudniak Przemysław

     3.    Kisiel Sebastian

     4.    Kondej Bartosz

     5.    Masny Mateusz

     6.    Masny Michał

     7.    Migas Wojciech

     8.    Nomirski Tomasz

     9.    Pawłowski Kacper

   10.    Wałecki Michał

   11.    Ziomek Kacper

   12.    Zowczak Szymon

 

STUDENT GARWOLIN

     1.    Dębowski Patryk

     2.    Kowalczyk Andrzej

     3.    Nowicki Sebastian

     4.    Piesio Tomasz

     5.    Rękawek Marcin

     6.    Świrk Bartłomiej

     7.    Witak Paweł

     8.    Zaleski Paweł

     9.    Zieliński Wojciech

   10.    Żak Krzysztof

   11.    Żołądek Krzysztof

   12.    Żyłka Adrian

 

WOLNI STRZELCY

     1.    Górski Karol

     2.    Kocyk Patryk

     3.    Makulec Jakub

     4.    Miętus Jakub

     5.    Niedźwiecki Kamil

     6.    Owczarczyk Jakub

     7.    Piesio Hubert

     8.    Przybysz Piotr

     9.    Przybysz Paweł

   10.    Przygoda Tomasz

   11.    Rękawek Michał

   12.    Wawer Stanisław

 

ZELLER PLASTIK POLAND

     1.    Dziwiszek Hubert

     2.    Gora Kamil

     3.    Górski Jan

     4.    Górski Sebastian

     5.    Mucha Grzegorz

     6.    Nowicki Marcin

     7.    Piorun Piotr

     8.    Podczaski Konrad

     9.    Popiński Patryk

   10.    Serej Andrzej

   11.    Szyszka Marcin

   12.    Tkaczewski Patryk

   13.    Trzciński Łukasz

   14.    Wągrodzki Cezary

   15.    Zagrodzki Zbigniew

   16.    Zieliński Janusz