A A A

Rusza Liga Mistrzów i Liga Europejska

LIGA MISTRZÓW

Po raz czwarty w historii GLP rozpoczynamy rozgrywki Ligi Mistrzów. Rozgrywki te skierowane są do drużyn z Ligi Amatorskiej, Oldbojskiej, LZS oraz nowych zespołów, które chciałyby się sprawdzić w tej formie rozgrywek. Każda drużyna ma prawo wzmocnić swój skład zawodowcami (zawodnicy grający w rozgrywkach PZPN). Ilość zawodników zawodowych w trakcie ustalania. W poprzedniej edycji LM dopuszczaliśmy do udziału 2 zawodników grających w klubach.

Do Ligi Mistrzów zapraszamy 9 ekip, które będą rozgrywać swoje mecze w 4 terminach. Mecze będą rozgrywane w niedzielę14 luty, 21 luty, 28 luty i 6 marca. Podczas każdego z tych terminów drużyna rozegra po 2 mecze. Czas meczu 1x20 minut. Będzie prowadzona klasyfikacja na Najlepszego Strzelca i Bramkarza oraz klasyfikacja Fair Play. 

 

LIGA EUROPEJSKA

Po raz trzeci w historii GLP rozpoczynamy rozgrywki Ligi Europejskiej. Rozgrywki te tworzą zespoły z Ligi Amatorskiej, Oldbojskiej, LZS, oraz nowe drużyny. W lidze grają tylko zawodnicy o statusie amatora.

Do Ligi Europejskiej zapraszamy 9 ekip, które będą rozgrywać swoje mecze w 4 terminach. Mecze będą rozgrywane w sobotę (ewentualnie w niedzielę)13 luty, 20 luty, 27 luty i 6 marca. Podczas każdego z tych terminów każda drużyna rozegra po 2 mecze. Czas Czas meczu 1x20 minut. W Lidze Europejskiej będzie prowadzona klasyfikacja na Najlepszego Strzelca i Bramkarza oraz klasyfikacja Fair Play.

 

PUCHAR LIGI

Tradycyjnie sezon halowy kończymy Pucharem Ligi. W tym turnieju mogą brać udział wszystkie drużyny z GLP (wszystkie ligi) oraz nowe ekipy.

Cennego trofeum broni zespół Ogórków. Oprócz zwycięzców sprzed roku do finału Pucharu Ligi zapraszamy triumfatorów poszczególnych lig: Amatorskiej - Perłę Zawady, LZS – Victorię Rębków, Oldbojów - Skład Drewna i Papy i Profi Champion Wilga. W finale zapewniony udział mają również zwycięzcy Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Zapraszamy również inne drużyny, które chcą rywalizować w ostatnim turnieju halowym sezonu 2015/2016. Turniej ma charakter open, czyli nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o zawodników grających w klubach. Finał odbędzie się w 12 albo 13 marca 2016 roku.