A A A

Rusza Liga Mistrzów i Liga Europejska

LIGA MISTRZÓW

Po raz trzeci w historii GLP rozpoczynamy rozgrywki Ligi Mistrzów. Rozgrywki te tworzą najlepsze zespoły z Ligi Amatorskiej, Oldbojskiej i LZS. Do Ligi Mistrzów zapraszamy 9 ekip, które będą rozgrywać swoje mecze w 4 terminach. Mecze będą rozgrywane w niedzielę22 lutego, 1 marca, 5 marca i 15 marca. Podczas każdego z tych terminów każda drużyna rozegra po 2 mecze. Czas meczu 1x20 minut. Dwie ostatnie minuty - czas stopowany. W Lidze Mistrzów będzie prowadzona klasyfikacja na Najlepszego Strzelca i Bramkarza oraz klasyfikacja Fair Play. Każda drużyna ma prawo wzmocnić swój skład dwoma zawodowcami (zawodnicy grający w rozgrywkach PZPN).

 

LIGA EUROPEJSKA

Po raz drugi w historii GLP rozpoczynamy rozgrywki Ligi Europejskiej. Rozgrywki te tworzą zespoły z Ligi Amatorskiej, Oldbojskiej i LZS, które nie zakwalifikowały się do Ligi Mistrzów.

Do Ligi Europejskiej zapraszamy 9 ekip, które będą rozgrywać swoje mecze w 4 terminach. Mecze będą rozgrywane w sobotę21 lutego, 28 lutego, 7 marca i 14 marca. Podczas każdego z tych terminów każda drużyna rozegra po 2 mecze. Czas Czas meczu 1x20 minut. Dwie ostatnie minuty - czas stopowany. W Lidze Europejskiej będzie prowadzona klasyfikacja na Najlepszego Strzelca i Bramkarza oraz klasyfikacja Fair Play. W lidze grają tylko zawodnicy o statusie amatora.

 

PUCHAR LIGI

Tradycyjnie sezon halowy kończymy Pucharem Ligi.  W tym cyklu rozgrywek mogą brać udział wszystkie drużyny z GLP (wszystkie ligi) oraz nowe drużyny.

Cennego trofeum broni zespół FC Hollywood, który obecnie występuje pod nazwą Topoż. Zwycięzca sprzed roku ma zapewniony udział w finale. Awans do turnieju finałowego mają zapewniony zwycięzcy poszczególnych lig: Amatorskiej – Drukarnia Ragus, LZS – Tornado Wola Rębkowska, Profi - Ogórki. Finał odbędzie się w 21 albo 22 marca 2015 roku.

Z rozgrywek Ligi Mistrzów awans do finału Pucharu Ligi zapewnią sobie 3 najlepsze zespoły. Z rozgrywek Ligi Europejskiej awans do finału Pucharu Ligi zapewni sobie zwycięzca ligi.