A A A

News

Oficjalna strona Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej

 

Aktualności:

 • Niedzielne wyniki w LZS-ach

  I LIGA

  XI kolejka - 17 kwietnia 2016

   

  GKS Gocław – TORNADO Wola Rębkowska 2:4

  WILK Wilkowyja - HETMAN Sulbiny 4:6

  VICTORIA Rębków - DRAGON Miętne 1:0

   

  HURAGAN Starowola – PIORUN Lipówki  przełożony

  GKS Osieck – PŁOMIEŃ Górki przełożony

   

  II LIGA

  XIII kolejka - 17 kwietnia 2016

   

  WKS Puznów – HUSARZ Sławiny 1:5

  TURYŚCI Choiny – ATOM Chęciny 3:0

  TAJFUN Miętne – ORZEŁ II Unin 3:3

  KS Wola Starogrodzka – KS Leszczyny 2:0

  STROMBERG Głosków – AVE Krzywda 1:0

   

  LAGUNA Stary Miastków  pauza

 • Ave Krzywda najlepsza w turnieju Przewodniczącego LZS - fotorelacja

  więcej zdjęc na www.facebook.com/glpfutsal

 • Ave wygrywa Puchar Kazimierza

  Zobacz wyniki

 • OSP Sulbiny najlepsza w Pucharze Wójta

  W niedzielę 3 kwietnia 2016 roku odbył się turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Garwolin - Marcina Kołodziejczyka. Miejscem batalii było Powiatowe Centrum Sportu w Miętnem (2 boiska ze sztuczną trawą). Wystąpiło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Wszystkie ekipy, które przystąpiły do turnieju są zrzeszone w powiatowych LZS-ach (9 z gminy Garwolin i jedna z terenu miasta). Liczna obsada, piękna pogoda, urocze kobiety, które fanatycznie dopingowały swoich faworytów oraz dużo bramek i spektakularnych akcji - to obraz tego turnieju. Wygrała ekipa Sikawek, czyli OSP Sulbiny. Pod tą nazwą dla zmylenia przeciwnika ukrył się zespół Hetmana Sulbiny. Na pozostałych stopniach podium również faworyci – kolejno Wilk Wilkowyja, Płomień Górki i Tornado Wola Rębkowska. Blado wypadł gospodarz – Dragon Miętne, który zajął dopiero 8 miejsce. Nad całością czuwał, bacznie obserwował i nagrody wręczył Marcin Kołodziejczyk – wójt gminy Garwolin.

   

  Zobacz wyniki i zwycięzców indywidualnych

 • Puchar Wójta Gminy Garwolin - fotorelacja

  więcej zdjęc na www.facebook.com/glpfutsal

 • Terminarze LZS

  Zostały zamieszczone terminarze rundy wiosennej (rewanżowej)

   

  zobacz terminarz I Ligi

  zobacz terminarz II Ligi

   

  Dwa mecze z najbliższej kolejki I Ligi:

  HURAGAN STAROWOLA - PIORUN LIPÓWKI

  GKS OSIECK - PŁOMIEŃ GÓRKI

  Zostają przełożone na 26 maja 2016 roku (czwartek – Boże Ciało)

 • Wyniki Liga LZS

  I LIGA

  X kolejka - 10 kwietnia 2016

  PŁOMIEŃ Górki – HETMAN Sulbiny 3:6

  PIORUN Lipówki – TORNADO Wola Rębkowska 3:2

  DRAGON Miętne – WILK Wilkowyja 6:2

  GKS Osieck – GKS Gocław 3:2

  HURAGAN Starowola – VICTORIA Rębków 2:2

   

  II LIGA

  XII kolejka - 10 kwietnia 2016

  STROMBERG Głosków – LAGUNA Stary Miastków 4:1

  KS Leszczyny – ORZEŁ II Unin 0:4

  AVE Krzywda – TAJFUN Miętne 9:0

  KS Wola Starogrodzka – TURYŚCI Choiny 5:2

  HUSARZ Sławiny - ATOM Chęciny 2:2

  Pauzował  WKS Puznów

 • CPI Mistrzem Ligi Mistrzów

  CPI  Mistrzem Ligi Mistrzów, Wolni Strzelcy drugi plac, Tornado Wola Rębkowska trzecie miejsce. Piotr Szostak (Wolni Strzelcy) najlepszym strzelcem - 19 bramek. Najlepszy bramkarz (mała sensacja) - Jakub Bąk z Niespodzianki. Drużyna Fair Play - Niespodzianka. Świetne mecze na zakończenie rozgrywek Ligi Mistrzów. Perełka, to ostatni mecz pomiedzy Strzelcami a Drukarnią. Bramka Mateusza Kowalskiego dla Drukarni Ragus w ostatniej minucie meczu odebrała mistrzostwo Strzelcom, a wprowadziła na tron CPI. Wcześniej Strzelcy rozstrzelali CPI, a CPI przedrukowała Drukarnię. Zakończenie i rozstrzygnięcie Ligi nastąpiło podczas kilkudziesięciu sekund ostatniego spotkania.

   

  zobacz niedzielne wyniki LM i LE

 • Dragon wygrywa Ligę Europejską

  DRAGON MIĘTNE Mistrzem Ligi Europejskiej. Husarz Sławiny drugi, a Niewykorzystane Talenty trzecie miejsce. Artur Pacek (Talenty) z 10 bramkami wygrywa klasyfikację na najlepszego strzelca. Mateusz Pałyska (Stromberg) najlepszym bramkarzem (średnia 8,14). Drugi wśród bramkarzy Marcin Krawczyk (Husarz) miał średnią ocen 8,13 i przegrał rywalizację o 0,01 setną. Akzonobel Pilawa drużyną Fair Play.

 • Liga Europejska i Mistrzów - końcowe statystyki

  Zobacz końcowy terminarz, tabelę, wyniki i klasyfikację na najlepszego strzelca, bramkarza i fair play w Lidze Europejskiej

  Zobacz końcowy terminarz, tabelę, wyniki i klasyfikację na najlepszego strzelca, bramkarza i fair play w Lidze Mistrzów

   

 • Liga trawiasta LZS rusza 10 kwietnia

  Na spotkaniu roboczym drużyn grających w Powiatowej Lidze LZS na trawie, które odbyło się 12 marca w Górznie, zapadła decyzja o rozpoczęciu rozgrywek 10 kwietnia 2016 roku. Tego dnia rundę wiosenną (rewanżową) rozpoczną drużyny zarówno I jak i II ligi. I liga powinna zakończyć rozgrywki 12 czerwca (9 kolejek - bez kolejki 1 maja). II liga swoje mecze powinna zakończyć 19 czerwca (11 kolejek - gramy 1 maja). 26 czerwca gramy baraże według klucza: 7 drużyna I ligi gra z 4 drużyna II ligi, 8 drużyna I ligi gra z 3 drużyną II ligi. O miejscu spotkania barażowego i obsadzie sędziowskiej decyduje organizator. Koszty boiska i delegacji sędziowskich pokrywają uczestnicy baraży. Z I ligi bezpośrednio spadają 2 ekipy (z 9 i 10 miejsca). Awans z II ligi bezpośrednio wywalczą drużyny z miejsc 1 i 2.

 • Niedzielne turnieje - podział na grupy

  Turniej o Puchar Wójta Gminy Garwolin - Marcina Kołodziejczyka

  Grupa A (początek o godzinie 14.00)

  Dragon Miętne,  KS Leszczyny, Płomień Górki, Tajfun I Miętne, Wilk Wilkowyja

  Grupa B (początek o godzinie 14.00)

  Husarz Sławiny, OSP Sulbiny, Tajfun II Miętne, Tornado Wola Rębkowska, WKS Puznów

  Turniej o Puchar Przewodniczącego Powiatowej Rady LZS w Garwolinie - Kazimierza Sionka

  Grupa A (początek o godzinie 14.30)

  Ave Krzywda,  KS Wola Starogrodzka,  Amatorzy, MOW Wola Rowska

  Grupa B (początek o godzinie 14.30)

   

  Huragan Starowola, Laguna Stary Miastków, Turyści Choiny, Niespodzianka

 • Puchar Wójta Gminy Garwolin - 3 kwietnia

  W niedzielę 3 kwietnia 2016 roku odbędzie się turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Garwolin -pana Marcina Kołodziejczyka. Miejscem batalii o okazały puchar będzie arena ze sztuczną trawą w Miętnem. Na dwóch boiskach rywalizować będą drużyny w sześcioosobowych składach. Turniej przewidziany jest dla drużyn amatorskich - nie mogą grac zawodnicy występujący w klubach OZPN. W pierwszej kolejności zapraszamy zespoły z gminy Garwolin. Na terenie gminy czynnie gra 9 zespołów zrzeszonych w LZS-ach, dlatego planujemy turniej przynajmniej na 10 ekip. Proszę ekipy o potwierdzanie uczestnictwa.

 • Puchar Wójta Gminy Garwolin i Wiosenny Puchar Przewodniczącego LZS

  Znamy uczestników turnieju:

  Dragon Miętne, Husarz Sławiny, KS Leszczyny, OSP Sulbiny, Płomień Górki, Tajfun I Miętne I, Tajfun II Miętne, Tornado Wola Rębkowska, Wilk Wilkowyja, WKS Puznów.

  10 zespołów, 2 grupy pięciozespołowe, 2 najlepsze drużyny grają półfinały "na krzyż". Drużyny, które nie awansusują do półfinałów (miejsca 3-5), grają ze sobą o poszczególne miejsa. Druzyny z 3 miejsc walczą o 5 miejsce, z miejsc 4 walczą o 7 miejsce, a ekipy z miejs 5 grają o 9 plac.

  3 kwietnia 2016 roku. Początek turnieju godzina 14.00. Losowanie grup w sobotę.

   

  W związku z zainteresowaniem drużyn spoza gminy Garwolin organizujemy równoległy turniej. Tutaj równiez zagrają drużyny amatorskie. Zasady jak w turnieju o Puchar Wójta. Początek godzina 14-15, w zależności od ilości zespołów. Patronat objął Kazimierz Sionek - Przewodniczący Powiatowej Rady LZS w Garwolinie. Na chwilę obecną jest 7 ekip, są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy

 • Wybory w LZS-ach

  W sobotę 12 marca 2016 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Górzno odbędzie się spotkanie sprawozdawczo - wyborcze Powiatowego Zrzeszenia LZS w Garwolinie. Minęły cztery lata działalności dotychczasowych władz LZS. Teraz przyszedł czas podsumowań, analiz i wniosków, czyli przemyślanych  wyborów na kolejną kadencję.

  Kluby zarejestrowane w ewidencji prowadzonej przez Starostę Powiatu Garwolińskiego mają prawo udziału z wyborach na zasadzie - każdemu klubowi przysługuje jeden mandat. Proszę wszystkie kluby o wybranie delegatów. Przyszłość leży, jak to się onegdaj mówiło, drodzy Towarzyszki i Towarzysze w Waszych spracowanych dłoniach. Dlatego zewrzyjmy szeregi naszej partii i ochoczo przybądźmy do malowniczego Górzna na godzinę 10.00. Obecność obowiązkowa.

  Zobacz, kto spośród braci kopiących jest zobligowany przybyć osobiście na spotkanie.

  Przedstawiciele klubów biorących udział w Powiatowej Lidze LZS w piłce nożnej na trawie mają spotkanie organizacyjne godzinę wcześniej, czyli o godzinie 9.00, również w Urzędzie Gminy Górzno. Obecność obowiązkowa.

 • Zakończenie sezonu halowego GLP

  Zakończenie sezonu halowego GLP.

  W niedzielę 13 marca w Hali Sportowej CSIK odbędzie się Puchar Ligi GLP. Jest to impreza kończąca sezon halowy 2015/2016 w Garwolińskiej Lidze Piłkarskiej. W turnieju weźmie udział 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. Po meczach grupowych zwycięzca trafia bezpośrednio do półfinału, a drużyny z miejsc 2-3, grają mecze ćwierćfinałowe na „krzyż”. Trofeum sprzed roku broni zespół Ogórków czyli Mizerii. Początek turnieju o godzinie 17.00.

  Podczas turnieju zostaną wręczone medale dla uczestników Ligi Amatorskiej, LZS i Profi. Puchary i wyróżnienia odbiorą również najlepsze drużyny i zawodnicy zakończonych niedawno Lig: Mistrzów i Europejskiej. Jest również kilka zaległych bonów do odebrania, które można zrealizować w Primaverze, albo w Pepek-Sport.

  Nagrodzonych zawodników zapraszamy po odbiór podczas trwania turnieju.

  Zobacz kto ma coś do odebrania w niedzielę

 • LE i LM - wyniki

  Sobota 27.02.2016

  LIGA EUROPEJSKA (V i VI kolejka spotkań)

  16:00 MOW Wola Rowska  - MOW Borowie 2:2

  16:30 RADOSNY Futbol - MOW Wola Rowska 3:4

  17:00 RADOSNY Futbol - DRAGON Miętne 3:3

  17:30 DRAGON Miętne - MOW Borowie 3:0

  18:00 MOW Borowie - RADOSNY Futbol 1:3

  18:30 STROMBERG Głosków - HUSARZ Sławiny 0:1

  19:00 HUSARZ Sławiny - NIEWYKORZYSTANE Talenty 3:3

  19:30 NIEWYKORZYSTANE Talenty - STROMBERG Głosków 2:3

  20:00 AKZONOBEL Pilawa - TAJFUN Miętne 1:3          

  20:30 TAJFUN Miętne - TURYŚCI Choiny 3:0 walkower

  21:00 TURYŚCI Choiny - AKZONOBEL Pilawa 0:3 walkower

   

  Niedziela 28.02.2016

  LIGA EUROPEJSKA (mecze zległe z III i IV kolejka spotkań)

  15:30 MOW Borowie - NIEWYKORZYSTANE Talenty 0:3 walkower

  16:00 NIEWYKORZYSTANE - Talenty AKZONOBEL Pilawa 6:1

  16:30 AKZONOBEL Pilawa - MOW Borowie 3:0 walkower

   

  LIGA MISTRZÓW (V i VI kolejka spotkań)

  17:00 WILK Wilkowyja - TORNADO Wola Rębkowska 1:6

  17:30 VICTORIA Rębków – CPI 1:7

  18:00 CPI - SKŁAD Drewna i Papy 7:1

  18:30 SKŁAD Drewna i Papy - VICTORIA Rębków 6:1

  19:00 NIESPODZIANKA – SKŁADAK 5:2

  19:30 DRUKARNIA Ragus – NIESPODZIANKA 7:1

  20:00 SKŁADAK - DRUKARNIA Ragus 0:4

 • Bal Mistrzów Sportu za nami

  W sobotę 6 lutego 2016 roku odbył się XIV Bal Mistrzów Sportu, podczas którego zostały uroczyście wręczone nagrody z Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. Bal po raz czwarty odbył się w Restauracji & Hotelu SULBIN. Wcześniejsze edycje balu odbywały się w Hali Sportowej, w której swoje mecze rozgrywa GLP. Drużyny i wyróżnieni zawodnicy odebrali  puchary, dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Nagrody wręczali fundatorzy: w imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego - starosta Marek Chciałowski, w imieniu Rady Powiatu Garwolińskiego – wiceprzewodniczący Marcin Kobus, w imieniu Urzędu Miasta Garwolin – burmistrz Tadeusz Mikulski, w imieniu Powiatowego Zrzeszenia LZS – przewodniczący Kazimierz Sionek oraz w imieniu CSiK - dyrektor Jarosław Kargol.

   

  Serdeczne podziękowania składamy również:

  - Restauracji Primavera w osobie Piotra Kazimieraka, fundatora nagród dla wyróżnionych zawodników w Lidze Profi i Lidze LZS,

  - Hurtowni Sportowej Pepek-Sport w osobie Piotra Mikulskiego, która ufundowała nagrody dla wyróżnionych zawodników w Lidze Amatorskiej,

  - Nauce Jazdy Olaf w osobie Grzegorza Gawrysia – fundator nagrody dla najlepszego zawodnika i najlepszego strzelca Ligi Profi,

  - Firmie Elmar w osobie Emila Wielgosza – fundator nagrody dla najlepszego zawodnika Ligi Amatorskiej.

   

  W tej edycji ligowej uczestniczyło 36 drużyn, które rywalizowały w 4 ligach: Profi, Amatorskiej, Oldbojskiej i LZS. Poznaliśmy Najlepszych Zawodników Ligi oraz zawodników wyróżnionych.

   

   zobacz wszystkich nagrodzonych

   

  Garwolińska Liga Piłkarska działa w ramach Centrum Sportu i Kultury. Obecny sezon 2015/2016 jest piętnastym sezonem GLP. Do 4 Lig: Amatorskiej, LZS, Oldbojów i Profi zostało zgłoszonych 509 zawodników. Rozegrano 186 meczów, które sędziowali: Piotr Dziwiszek, Jacek Jakubaszek, Dariusz Rogala i Tomasz Talarek. Od strony organizacyjnej nad całością czuwał Olaf Woder.

 • Info LM i LE

  Informacja dotycząca Ligi Europejskiej.

  Do Ligi dołączył 10 zespół – MOW Wola Rowska, dlatego w terminarzu na sobotę niektóre drużyny mają do rozegrania nie 2, a 3 mecze. Mecze zespołu z Woli Rowskiej będziemy próbowali rozgrywać w środę, niedzielę albo dodatkowo w soboty, jeśli oczywiście będzie to pasowało innym drużynom. Pytanie do drużyn, komu pasuje rozegranie meczu z Wolą Rowską w środę 24 lutego (godziny od 18), albo w niedzielę 28 lutego (godziny od 14).

   

  Informacja dotycząca Ligi Mistrzów.

  W Lidze Mistrzów mogą brać udział zawodnicy grający w klubach tzw. zawodowcy. Limit to udział 2 takich grajcarów w meczu, oraz limit 5 zawodników na liście zgłoszeniowej. Do zawodowców nie zaliczamy zawodników grających w klubach z rocznika 1998 i młodszych, oraz tzw. czynnych oldbojów, czyli zawodników z rocznika 1981 i starszych, którzy jeszcze kopią w naszych rodzimych

 • Foto z Balu nagrodzonych w GLP

  Zdjęcia osób nagrodzonych w GLP z XIV Balu Mistrzów Sportu, który odbył się Hotelu Sulbin można obejrzeć na facebooku

  https://www.facebook.com/glpfutsal/

 • Primavera zaprasza wyróżnionych

  Restauracja PRIMAVERA objęła patronat nad Ligą Profi i Ligą LZS GLP. Kulinarne specjalności tej znanej restauracji będą mogli skosztować wyróżnieni zawodnicy z obu lig. Kryteria wyboru były różne: kulturalna postawa na boisku, dobre zachowanie, schludny strój, osiągnięcia sportowe, nieszablonowe zagrania, cudowne bramki, poczucie humoru, postawa fair play, niemarudzenie, dzielna postawa na trybunach, ciekawa fryzura i ubiór oraz wiele innych cnót i zalet.

  Zobacz listę nagrodzonych

 • Rusza Liga Mistrzów i Liga Europejska

  LIGA MISTRZÓW

  Po raz czwarty w historii GLP rozpoczynamy rozgrywki Ligi Mistrzów. Rozgrywki te skierowane są do drużyn z Ligi Amatorskiej, Oldbojskiej, LZS oraz nowych zespołów, które chciałyby się sprawdzić w tej formie rozgrywek. Każda drużyna ma prawo wzmocnić swój skład zawodowcami (zawodnicy grający w rozgrywkach PZPN). Ilość zawodników zawodowych w trakcie ustalania. W poprzedniej edycji LM dopuszczaliśmy do udziału 2 zawodników grających w klubach.

  Do Ligi Mistrzów zapraszamy 9 ekip, które będą rozgrywać swoje mecze w 4 terminach. Mecze będą rozgrywane w niedzielę14 luty, 21 luty, 28 luty i 6 marca. Podczas każdego z tych terminów drużyna rozegra po 2 mecze. Czas meczu 1x20 minut. Będzie prowadzona klasyfikacja na Najlepszego Strzelca i Bramkarza oraz klasyfikacja Fair Play. 

   

  LIGA EUROPEJSKA

  Po raz trzeci w historii GLP rozpoczynamy rozgrywki Ligi Europejskiej. Rozgrywki te tworzą zespoły z Ligi Amatorskiej, Oldbojskiej, LZS, oraz nowe drużyny. W lidze grają tylko zawodnicy o statusie amatora.

  Do Ligi Europejskiej zapraszamy 9 ekip, które będą rozgrywać swoje mecze w 4 terminach. Mecze będą rozgrywane w sobotę (ewentualnie w niedzielę)13 luty, 20 luty, 27 luty i 6 marca. Podczas każdego z tych terminów każda drużyna rozegra po 2 mecze. Czas Czas meczu 1x20 minut. W Lidze Europejskiej będzie prowadzona klasyfikacja na Najlepszego Strzelca i Bramkarza oraz klasyfikacja Fair Play.

   

  PUCHAR LIGI

  Tradycyjnie sezon halowy kończymy Pucharem Ligi. W tym turnieju mogą brać udział wszystkie drużyny z GLP (wszystkie ligi) oraz nowe ekipy.

  Cennego trofeum broni zespół Ogórków. Oprócz zwycięzców sprzed roku do finału Pucharu Ligi zapraszamy triumfatorów poszczególnych lig: Amatorskiej - Perłę Zawady, LZS – Victorię Rębków, Oldbojów - Skład Drewna i Papy i Profi Champion Wilga. W finale zapewniony udział mają również zwycięzcy Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Zapraszamy również inne drużyny, które chcą rywalizować w ostatnim turnieju halowym sezonu 2015/2016. Turniej ma charakter open, czyli nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o zawodników grających w klubach. Finał odbędzie się w 12 albo 13 marca 2016 roku.

 • Liga Amatorów - statystyki końcowe !!!

  Zobacz  końcową tabelę Ligi Amatorów,

  Zobacz co działo się na boisku analizując opisy spotkań XIII kolejki,

  Zobacz  kto najwięcej wyłapał w Lidze Amatorów,

  Zobacz  kto najwięcej strzelił w Lidze Amatorów, 

  Zobacz  kto najlepiej asystował w Lidze Amatorów,

  Zobacz  najlepszych kanadyjczyków w Lidze Amatorów,

  Zobacz  klasyfikację Fair Play w Lidze Amatorów,

  Zobacz  komu sędziowie pokazali kartki w Lidze Amatorów.

 • Niedzielne wyniki

  Wolni Strzelcy – drugie miejsce, a Absolwent Budel trzecie w Lidze Amatorskiej.

  Topoż FC Hollywood – drugie miejsce, a 4Fun Team trzeci w Lidze Profi.

   

  NIEDZIELA  31 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  16:50 AMATORZY WOLNI STRZELCY  2:3

  17:40 STUDENT GarwolinRELAX 100%  3:6

  18:30 PERŁA Zawady RADOSNY Futbol  6:3

  LIGA PROFI

  19:20 OGÓRKITOPOŻ FC HOLLYWOOD  5:10

  LIGA AMATORSKA

  20:10 ZELLER Plastik PolandDRUKARNIA RAGUS 3:10

 • Oldboje w Primaverze - rozdanie nagród

  W środę 3 lutego 2016 roku w Restauracji Primavera odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w Lidze Oldbojów rozgrywanej w ramach Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. Początek spotkania zaawansowanych wiekiem piłkarzy o godzinie 20.00.

  Oprócz wręczenia pucharów, medali i dyplomów przewidziana jest integracja środowiska oldbojskiego. W związku z powyższym uprasza się o niezabieranie małżonek, partnerek i kochanek na w/w spotkanie (nie dotyczy Karola Kopcia). Płeć piękna, może okazać się tego dnia bardzo przydatna po zakończeniu integracji w celu prawidłowego rozwiezienia uczestników do miejsc zamieszkania. Ze względu, że spotkanie odbywa się w tygodniu, nie ma szans, aby rozmowy o kobietach i piłce potrwały do rana.

   

  Zapraszamy wszystkich uczestników Ligi Oldbojów.

   

  Wyróżnienia indywidualne odbiorą:

  Rafał Głąbicki – najlepszy strzelec (Skład Drewna i Papy)

  Marcin Nowicki – najlepszy bramkarz (Skład Drewna i Papy)

  Karol Kopeć – najlepszy asystent (Skład Drewna i Papy)

  Karol Kopeć – najlepszy kanadyjczyk (Skład Drewna i Papy)

   

  Najlepszy zawodnik ligi (MVP) zostanie ogłoszony podczas środowego spotkania.

   

  Puchary i medale w klasyfikacjach drużynowych odbiorą:

  Skład Drewna i Papy– Mistrz Ligi w sezonie 2015/2016

  Nauka Jazdy Olaf – drugie miejsce

  Wilga Garwolin – trzecie miejsce

  Skład Drewna i Papy – drużyna Fair Play

   

  Podczas spotkania w poczet Oldbojów zostaną przyjęci najmłodsi (rocznik 1981 oraz starsi debiutanci sezonu 2015/2016.

 • Wyniki - Liga Europejska i Liga Mistrzów

  LIGA EUROPEJSKA (I i II kolejka spotkań)

  Sobota 13.02.2014

  16:00 NIEWYKORZYSTANE Talenty - TAJFUN Miętne 1:1

  16:30 DRAGON Miętne - NIEWYKORZYSTANE Talenty 0:3

  17:00 TAJFUN Miętne - DRAGON Miętne 3:7

  17:30 RADOSNY Futbol - AKZONOBEL Pilawa 0:3

  18:00 STROMBERG Głosków - RADOSNY Futbol 2:1

  18:30 AKZONOBEL Pilawa - STROMBERG Głosków 3:1

  19:00 HUSARZ Sławiny - TURYŚCI Choiny 4:1

   

   

  LIGA MISTRZÓW (I i II kolejka spotkań)

  Niedziela 14.02.2014

  16:00 TORNADO Wola Rębkowska – SKŁADAK 2:0

  16:30 CPI - TORNADO Wola Rębkowska 6:2

  17:00 SKŁADAK - CPI 1:5

  17:30 VICTORIA Rębków – NIESPODZIANKA 5:1

  18:00 Wolni STRZELCY - VICTORIA Rębków 1:7

  18:30 NIESPODZIANKA - Wolni STRZELCY 0:10

  19:00 DRUKARNIA Ragus - WILK Wilkowyja 3:2

  19:30 SKŁAD Drewna i Papy - DRUKARNIA Ragus 3:5

  20:00 WILK Wilkowyja - SKŁAD Drewna i Papy 9:3

 • Liga LZS - Statystyki końcowe !

  Zobacz ostateczną tabelę ligi LZS

  Zobacz terminarz ze wszystkimi wynikami ligi LZS

  Zobacz wyniki XI kolejki

  Zobacz kto został najlepszym strzelcem w lidze LZS

  Zobacz kto został najlepszym bramkarzem w lidze LZS

  Zobacz kto został najlepszym asystententem w lidze LZS

  Zobacz kto został najlepszym kanadyjczykiem w lidze LZS

  Zobacz który team był najbardziej Fair Play w lidze LZS

  Zobacz komu sędziowie pokazywali kartki w lidze LZS

   

  VICTORIA - Mistrzem, Wilk drugi, Absolwent trzeci.

  Absolwent Budel - Drużyna Fair Play

  Piotr Dróżdż (Piorun) - Najlepszy Strzelec

  Grzegorz Kotlarski (Wilk) - Najlepszy Bramkarz

  Karol Górski (Piorun) - Najlepszy Asystent

  Karol Górski (Piorun) - Najlepszy Kanadyjczyk

  Piotr Dróżdż (Piorun) - Brutal Ligi (4 żółte karki)

  Najlepszy Zawodnik Ligi zostanie ogłoszony na Balu Mistrzów Sportu.

   

   

 • Oldboje zakończyli zmagania - zobacz końcowe statystyki

  zobacz terminarz

  zobacz końcową tabelę

  zobacz wyniki

  zobacz kto wygrał wśród snajperów

  zobacz kto został najlepszym asystentem

  zobacz najlepszych kanadyjczyków

  zobacz tych co łapali najlepiej

  zobacz kto grał fair play

  zobacz kartkowiczów

  zobacz składy drużun

 • Pepek-Sport patron Ligi Amatorskiej

  Znana i lubiana Hurtownia Sportowa PEPEK-SPORT, która za swą siedzibę obrała lokal przy ulicy Mazowieckiej, patronowała  rozgrywkom w Lidze Amatorskiej GLP.

  Miła obsługa, szczególnie płci pięknej tejże hurtowni, znana jest nie tylko stałym bywalcom tegoż przybytku. I właśnie, u tychże niewiast, będą swoje bony mogli zrealizować ….

   

  zobacz kto odwiedzi PEPEK-SPORT,

  za zasługi, dobre zachowanie, schludny strój, osiągnięcia sportowe, nieszablonowe zagrania, cudowne bramki, poczucie humoru, postawę fair play, niemarudzenie, dzielną postawę na trybunach, i wiele innych cnót i zalet.

 • Pomóżmy Amelce w 2016 roku

  Ci co już pomagają, to wiedzą jak pomóc, a dla tych którzy chcą dołączyć - zobacz

 • Victoria Mistrzem !!!!! Sobotnie wyniki

  VICTORIA Mistrzem,

  Wilk drugi, Absolwent trzeci w Lidze LZS

   

  SOBOTA  30 stycznia 2016

  LIGA LZS

  18:00 KS Wola Starogrodzka TURYŚCI Choiny  4:8

  18:50 DRAGON Miętne PIORUN Lipówki  10:8

  19:40 HUSARZ SławinySTROMBERG Głosków  6:6

  20:30 VICTORIA RębkówAVE Krzywda  10:3

  21:20 ABSOLWENT BudelWILK Wilkowyja  2:5

 • Skład Drewna i Papy Mistrzem w Oldbojach

  Skład Drewna i Papy wygrał Ligę Oldbojów. Drugie miejsce Nauka Jazdy Olaf, a trzecie Wilga Garwolin.

   

  ŚRODA  27 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  18:00 MOW Borowie – ZELLER Plastik Poland  1:8 (zaległy z VIII kolejki)

  18:50 MOW Wola RowskaPERŁA Zawady  5:9 (z II kolejki)

  LIGA OLDBOJSKA

  19:40 NAUKA JAZDY OLAFWILGA Garwolin  5:11

  20:30 ZDROWIE Garwolin – SKŁAD DREWNA i PAPY  5:5

  21:20 VICTORIA Rębków SKŁADAK  3:4

   

   

   

 • Sobotnio-niedzielne ostatki w GLP

  W sobotę zaczynamy od 18, bo wcześniej grają siatkarze.

   

  SOBOTA  30 stycznia 2016

  LIGA LZS

  18:00 KS Wola Starogrodzka TURYŚCI Choiny

  18:50 DRAGON Miętne PIORUN Lipówki

  19:40 HUSARZ SławinySTROMBERG Głosków

  20:30 VICTORIA RębkówAVE Krzywda

  21:20 ABSOLWENT BudelWILK Wilkowyja

   

  NIEDZIELA  31 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  16:00 AMATORZY WOLNI STRZELCY

  16:50 ZELLER Plastik PolandDRUKARNIA RAGUS

  17:40 STUDENT GarwolinRELAX 100%  

  18:30 PERŁA Zawady RADOSNY Futbol

  LIGA PROFI

  19:20 OGÓRKITOPOŻ FC HOLLYWOOD

   

  W lidze LZS, Amatorskiej i w Profi, ostatnie mecze zadecydują o podziale medali.

 • *** XII kolejka Ligi Amatorów - Aktualizacja ! ***

  Zobacz  aktualną tabelę rozgrywek,

  Zobacz co działo się na boisku analizując opisy spotkań XII kolejki,

  Zobacz  którzy bramkarze wymiatają po XII kolejce,

  Zobacz  klasyfikację najlepszych strzelców po XII kolejce, 

  Zobacz  najlepszych asystentów po XII kolejce,

  Zobacz  najlepszych kanadyjczyków po XII kolejce,

  Zobacz  klasyfikację Fair Play po XII kolejce,

  Zobacz  kolekcjonerów żółtych i czerwonych kartoników.

 • ***** LIGA L.Z.S. - AKTUALIZACJA PO X KOLEJCE *****

  Zobacz tabelę po X kolejkach

  Zobacz terminarz po X kolejkach

  Zobacz wyniki X kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po X kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po X kolejkach

 • Jakub zaprasza na FIFĘ

  Garwoliński Turniej w Fifę-FIFA15

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 3 edycji Garwolińskiego Turnieju w Fifę-FIFA15. Jak co roku gramy na konsolach PS3. Turniej odbędzie się w dniach 29-31.01.2016 w CSiK w Garwolinie. Finał oraz mecz o III miejsce rozegrane zostaną na ekranie kinowym! Jak zawsze gwarantujemy wielkie emocje, zdrową i ciekawą rywalizację oraz wiele bardzo atrakcyjnych nagród. Zapisy przyjmujemy od poniedziałku do środy w sklepie zoologicznym przy ul. Wolnej 10, w Garwolinie. W razie pytań prosimy dzwonić (tel. 515 637 133 oraz 502 812 710). Spieszcie się bo pozostało już niewiele miejsc!

 • Niedzielne wyniki live - PERŁA Mistrzem

  PERŁA ZAWADY Mistrzem Ligi Amatorskiej

   

  NIEDZIELA  24 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  14:00 MOW Borowie – RADOSNY Futbol 3:3 (zaległy z IX kolejki)

  14:50 POMPA TEAM Parysów AMATORZY  8:1

  15:40 MOW Borowie – ZELLER Plastik Poland przełożony (zaległy z VIII kolejki)

  16:30 RELAX 100% Niewykorzystane TALENTY  4:6

  LIGA LZS

  17:20 TAJFUN Miętne - HUSARZ Sławiny 6:6 (zaległy z IX kolejki)

  LIGA AMATORSKA

  18:10 AKZONOBEL Pilawa MOW Wola Rowska  6:3 (awansem z XIII kolejki)

  19:00 DRUKARNIA RAGUS PERŁA Zawady  2:9

  19:50 WOLNI STRZELCY STUDENT Garwolin  4:5

 • Foto w GLP

  W sobotę i niedzielę robimy pamiątkowe zdjęcia z sezonu 2015/2016. Prosimy o doprowadzenie własnego wyglądu do jako takiego porządku (dotyczy stroju, zarostu, fryzury, manicuru, ogólnego zapachu itp.)

 • Sobotnie wyniki

  SOBOTA  23 stycznia 2016

  LIGA LZS

  17:00 VICTORIA Rębków WILK Wilkowyja  5:1

  17:50 DRAGON Miętne ABSOLWENT Budel  2:6

  18:40 HUSARZ SławinyAVE Krzywda  8:2

  19:30 STROMBERG Głosków TAJFUN Miętne  6:3

  20:20 KS Wola Starogrodzka PIORUN Lipówki  5:17

 • Środowe zmagania w GLP

  ŚRODA  20 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  18:00 MOW Borowie – POMPA TEAM Parysów  0:7 (z XIII kolejki)

  18:50 AMATORZYMOW Wola Rowska  3:5 (z IX kolejki)

  LIGA OLDBOJSKA

  19:40 SKŁAD DREWNA i PAPYNAUKA JAZDY OLAF  9:1

  20:30 WILGA Garwolin – VICTORIA Rębków  9:2

  21:20 SKŁADAKZDROWIE Garwolin  3:8

 • Liga Profi - aktualizacja

  Mistrzem Champion, ale został do rozegrania mecz Topoż - Ogórki, który zadecyduje o układzie poszczególnych klasyfikacji.

  Zobacz aktualną tabelę rozgrywek,

  Zobacz terminarz z wynikami,

  Zobacz co działo się na boisku analizując opisy spotkań po V kolejce,

  Zobacz którzy bramkarze wymiatają po V kolejce,

  Zobacz klasyfikację najlepszych strzelców po V kolejce, 

  Zobacz najlepszych asystentów po V kolejce,

  Zobacz najlepszych kanadyjczyków po V kolejce,

  Zobacz klasyfikację Fair Play po V kolejce,

  Zobacz kolekcjonerów żółtych i czerwonych kartoników.

   

 • Champion Wilga mistrzem Ligi Profi

  Po niedzielnych meczach w Lidze Profi wiadomo już, kto został Mistrzem w Lidze Profi.

  Champion Wilga pokonując Ogórki po raz pierwszy został Mistrzem Ligi Profi, przerywając tym samym kilkuletnią dominację Ogórków w tej lidze. Pretendent do mistrzowskiego tytułu - Topoż FC Hollywood uległ niespodziewanie 4Fun Team. Tym samym o kolejności na pozostałych miejscach na podium zadecyduje ostatni mecz pomiędzy Topożem a Ogórkami (31.01.2016).

  Gratulacje dla nowych Mistrzów !!!!!

 • Niedzielne wyniki GLP

  NIEDZIELA  17 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  14:00 DRUKARNIA RAGUS RADOSNY Futbol  6:5

  14:50 AMATORZY Niewykorzystane TALENTY  2:4

  15:40 ZELLER Plastik Poland MOW Wola Rowska 13:6

  16:30 STUDENT Garwolin RADOSNY Futbol  5:6 (z VIII kolejki)

  17:20 MOW Borowie – RELAX 100%  6:3

  18:10 AKZONOBEL Pilawa WOLNI STRZELCY  2:9

  19:00 PERŁA Zawady POMPA TEAM Parysów  5:3

  LIGA PROFI

  20:00 4FUN TEAM TOPOŻ FC HOLLYWOOD  7:6

  20:50 CHAMPION WilgaOGÓRKI  6:4

 • Sobota - wyniki w GLP

  SOBOTA  16 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  16:50 Niewykorzystane TALENTY MOW Wola Rowska 18:3 (z VIII kolejki)

  LIGA LZS

  17:40 STROMBERG Głosków DRAGON Miętne  1:3

  18:30 WILK Wilkowyja KS Wola Starogrodzka  6:1

  19:20 TURYŚCI ChoinyVICTORIA Rębków  1:9

  20:10 PIORUN Lipówki ABSOLWENT Budel

  21:00 TAJFUN Miętne - HUSARZ Sławiny przełożony na 24.01.2016

 • Środowe wyniki

  ŚRODA  13 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  18:00 MOW Wola Rowska POMPA TEAM Parysów 5:6 (z VII kolejki)

  18:50 AMATORZYMOW Borowie 3:4 (z VI kolejki)

  LIGA OLDBOJSKA

  19:40 VICTORIA Rębków  ZDROWIE Garwolin 7:3

  20:30 NAUKA JAZDY OLAF  SKŁADAK  7:3

  21:20 WILGA Garwolin SKŁAD DREWNA i PAPY  3:5

 • WOŚP w GLP

  Wielkie podziękowania dla wszystkich kibiców i zawodników, którzy wsparli akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas niedzielnych meczy w Hali Sportowej pieniądze do puszek zbierali wolontariusze - członkowie OSP Garwolin. Kto wrzucił do puszki mógł wziąć udział w konkursie.

   

  zobacz kto wygrał

 • Grom wycofuje się z Ligi

  Niestety z Ligi LZS wycofał się zespół Gromu Wygoda. Zespół rozegrał dotychczas 6 spośród 11 meczów. W myśl regulaminu drużynie, która rozegra więcej niż połowę spotkań, dotychczasowe wyniki zostają zaliczone, a mecze nierozegrane zostają traktowane jako walkower.

 • Weekendowe wyniki w GLP

  SOBOTA  9 stycznia 2016

  LIGA LZS

  17:00 ABSOLWENT Budel KS Wola Starogrodzka  14:1

  17:50 PIORUN LipówkiVICTORIA Rębków  4:3

  18:40 TAJFUN MiętneDRAGON Miętne  3:6

  19:30 AVE Krzywda STROMBERG Głosków  3:9

  20:20 WILK Wilkowyja - GROM Wygoda  3:0 walkower

   

  NIEDZIELA  10 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  14:00 MOW Wola Rowska DRUKARNIA RAGUS  6:17

  14:50 POMPA TEAM Parysów ZELLER Plastik Poland  6:2

  LIGA LZS

  15:40 ABSOLWENT Budel GROM Wygoda 3:0 (zaległy z II kolejki)

  LIGA AMATORSKA

  16:30 RELAX 100% AKZONOBEL Pilawa  2:10

  17:20 Niewykorzystane TALENTY MOW Borowie  4:3

  18:10 WOLNI STRZELCY PERŁA Zawady  5:5

  19:00 STUDENT Garwolin AMATORZY  6:1

  LIGA PROFI

  20:00 OGÓRKI 4FUN TEAM  7:12

  20:50 TOPOŻ FC HOLLYWOODCHAMPION Wilga  2:5

 • GLP gra dla WOŚP

  Garwolińska Liga Piłkarska gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę 10 stycznia 2016 roku w Hali Sportowej CSiK, w godzinach od 12 do 14 odbędą się konkursy piłkarskie. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie dobrowolnego datku do puszki WOŚP oraz posiadanie obuwia sportowego albo jego brak (będzie można uczestniczyć na boso). Do wygrania m.in.: karnet na mecze Legii Warszawa ufundowany przez Naukę Jazdy Olaf, kolacja dla dwojga w restauracji Primavera, bon na zakupy w Pepek Sport. Zapraszamy szczególnie płeć piękną. Od godziny 14, czyli podczas niedzielnych rozgrywek GLP będzie można również oczywiście wesprzeć swoim datkiem WOŚP oraz jeśli czas i warunki pozwolą, będziemy kontynuować konkursy.

 • Nie tylko oldboje grają w Trzech Króli - wyniki

  ŚRODA  6 stycznia 2016

  LIGA LZS

  17:00 TURYŚCI Choiny HUSARZ Sławiny  7:6 (z VIII kolejki)

  LIGA OLDBOJSKA

  18:00 ZDROWIE GarwolinNAUKA JAZDY OLAF  2:4

  LIGA AMATORSKA

  19:00 AKZONOBEL PilawaPERŁA Zawady  2:8 (zaległy z VIII kolejki)

  LIGA OLDBOJSKA

  19:50 SKŁAD DREWNA i PAPY VICTORIA Rębków  6:2

  20:40 SKŁADAKWILGA Garwolin  5:5

 • Bal Mistrzów Sportu 2016

  W ostatnią sobotę karnawału - 6 lutego 2015 roku odbędzie się Bal Mistrzów Sportu, podczas którego zostaną uroczyście wręczone nagrody z Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. Drużyny i wyróżnieni zawodnicy odbiorą puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Dodatkową nagrodą dla drużyn są zniżkowe wejściówki na Bal.

   

  Drużyny z Ligi: Profi , LZS, Amatorskiej i Oldbojów mogą skorzystać z następujących zniżek:

  I miejsce – wejściówka od pary – 230 zł (10 wejściówek dla drużyny)

  II miejsce – wejściówka od pary – 250 zł (10 wejściówek dla drużyny)

  III miejsce – wejściówka od pary – 270 zł (10 wejściówek dla drużyny)

   

  Bal odbędzie się w Hotelu & Restauracji Sulbin

  Bilet wstępu bez zniżek w tym roku wynosi 320 zł.

  Tradycyjnym dostawcą muzyki rozrywkowej na balu jest kultowy zespół ALIEN

   

  PS.

  Z tymi Mistrzami Sportu proszę sobie nie brać aż tak do serca.

 • Królewski Turniej przełożony

  Planowany na 6 stycznia w święto Trzech Króli, turniej open zostaje przełożony. Niestety wcześniej zapowiadany udział zespołów z Warszawy, Lublina i Ząbek nie dojdzie do skutku. Kolejna rywalizacja we własnym sosie, nie będzie aż tak atrakcyjna, dlatego turniej ten planujemy rozegrać w innym terminie - niedziela 24 stycznia 2016.

 • Liga Profi - koniec Gorejących Wzgórz

  Niestety po wycofaniu się Gorejących Wzgórz z Ligi Profi, zmianie ulega terminarz rozgrywek. Dotychczasowe wyniki Gorejących zostają anulowane (zespół nie rozegrał więcej niż połowę spotkań). Jak widać formuła Ligi Profi zaczyna się wyczerpywać i czas w przyszłości na zmiany.

  zobacz aktualną tabelę

  zobacz aktualny terminarz

 • Liga LZS - Aktualizacja po VII kolejce

  Zobacz  aktualną tabelę rozgrywek,

  Zobacz  co działo się na boisku analizując opisy spotkań VII kolejki,

  Zobacz  którzy bramkarze wymiatają po VII kolejce,

  Zobacz  klasyfikację najlepszych strzelców po VII kolejce, 

  Zobacz  najlepszych asystentów po VII kolejce,

  Zobacz  najlepszych kanadyjczyków po VII kolejce,

  Zobacz  klasyfikację Fair Play po VII kolejce,

  Zobacz  kolekcjonerów żółtych i czerwonych kartoników.

 • Weekend w GLP live

  SOBOTA  2 stycznia 2016

  LIGA LZS

  16:00 HUSARZ Sławiny DRAGON Miętne  6:9

  16:50 STROMBERG GłoskówGROM Wygoda  7:1

  17:40 TURYŚCI ChoinyABSOLWENT Budel  5:6

  18:30 TAJFUN Miętne VICTORIA Rębków  5:5

  19:20 WILK Wilkowyja - PIORUN Lipówki  7:3

  20:10 AVE KrzywdaKS Wola Starogrodzka  6:11

   

  NIEDZIELA  3 stycznia 2016

  LIGA AMATORSKA

  14:00 Niewykorzystane TALENTYWOLNI STRZELCY  2:3

  14:50 STUDENT GarwolinPOMPA TEAM Parysów  2:4

  15:40 RADOSNY FutbolNiewykorzystane TALENTY  4:6  (zaległy z III kolejki)

  16:30 AKZONOBEL PilawaDRUKARNIA RAGUS  1:6

  17:20 PERŁA ZawadyZELLER Plastik Poland  6:4

  18:10 AMATORZYDRUKARNIA RAGUS  2:5 (zaległy z VIII kolejki)

  LIGA PROFI

  19:10 GOREJĄCE WZGÓRZAOGÓRKI  0:3 v.o.

  20:00 4FUN TEAMCHAMPION Wilga  4:3

  TOPOŻ FC HOLLYWOODpauza

 • Środa przed Sylwestrem z Oldbojami

  ŚRODA  30 grudnia 2015

  LIGA OLDBOJSKA

  18:50 ZDROWIE GarwolinWILGA Garwolin  6:6

  19:40 SKŁAD DREWNA i PAPY SKŁADAK  13:0 

  20:30 NAUKA JAZDY OLAFVICTORIA Rębków  7:4

   

   

  Ostatnią bramkę w GLP w 2015 roku zdobył Grzegorz Olaf Gawryś (Nauka Jazdy)

   

   

 • Niedzielne wyniki

  Nie wszyscy dali radę pozbierać sie po świętach, ale większość meczów się odbyła 

   

  NIEDZIELA  27 grudnia 2015

  LIGA AMATORSKA

  15:40 PERŁA ZawadySTUDENT Garwolin  9:3

  LIGA LZS

  16:30 ABSOLWENT BudelGROM Wygoda  3:0 v.o. zaległy z II kolejki

  LIGA AMATORSKA

  17:20 ZELLER Plastik Poland Niewykorzystane TALENTY  9:3

  18:10 RADOSNY FutbolWOLNI STRZELCY  0:6

  19:00 AKZONOBEL PilawaAMATORZY  7:1

  MOW Wola Rowska POMPA TEAM Parysów  przełożony

  DRUKARNIA RAGUS RELAX 100% przełożony

  MOW Borowie pauza

  LIGA PROFI

  20:00 GOREJĄCE WZGÓRZA - CHAMPION Wilga  0:3 v.o.

  20:50 TOPOŻ FC HOLLYWOODOGÓRKI  9:4

  4FUN TEAMpauza

 • Wesołych świąt

  Wszystkim zawodnikom i ich wybrankom - żonom, partnerkom i kochankom oraz sympatykom naszej ligi składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji wspaniałych Świąt Narodzenia Pańskiego. Obfitych łask, również tych sportowych życzą

  Organizatorzy Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej

 • Środa z Oldbojami i nie tylko - wyniki

  ŚRODA  23 grudnia 2015

  LIGA AMATORSKA

  18:50 ZELLER Plastik Poland WOLNI STRZELCY  5:2 (zaległy z V kolejki)

  LIGA OLDBOJSKA

  19:40 SKŁAD DREWNA i PAPY ZDROWIE Garwolin  8:7

  20:30 SKŁADAKVICTORIA Rębków  4:1

  LIGA LZS

  21:20 WILK WilkowyjaSTROMBERG Głosków   4:4 (zaległy z II kolejki)

 • Niedziela u Amatorów i Profi

  NIEDZIELA  20 grudnia 2015

  LIGA AMATORSKA

  15:30 RELAX 100%ZELLER Plastik Poland  4:10

  16:20 POMPA TEAM ParysówRADOSNY Futbol  4:3

  17:10 STUDENT GarwolinAKZONOBEL Pilawa  4:6

  18:00 Niewykorzystane TALENTYPERŁA Zawady  3:4

  18:50 WOLNI STRZELCYDRUKARNIA RAGUS  7:3

  AMATORZYMOW Borowie  przełożony

  MOW Wola Rowska  pauza

  LIGA Oldboje

  19:40 SKŁADAK SKŁAD DREWNA i PAPY  4:11

  LIGA PROFI

  20:40 4FUN TEAM - GOREJĄCE WZGÓRZA  14:2

  21:30 CHAMPION Wilga - TOPOŻ FC HOLLYWOOD  3:3

  OGÓRKIpauza

 • Sobota w Lidze LZS

  SOBOTA  19 grudnia 2015

  LIGA LZS

  18:00 GROM Wygoda KS Wola Starogrodzka  4:7

  18:50 STROMBERG GłoskówPIORUN Lipówki  3:7

  19:40 VICTORIA RębkówDRAGON Miętne  6:4

  20:30 HUSARZ SławinyABSOLWENT Budel  4:10

  21:20 AVE KrzywdaTURYŚCI Choiny  4:15

  22:10 TAJFUN Miętne - WILK Wilkowyja  4:4

   

 • *** HALOWA LIGA L.Z.S. - AKTUALIZACJA V KOLEJKI ***

  Zobacz  aktualną tabelę rozgrywek,

  Zobacz  co działo się na boisku analizując opisy spotkań V kolejki,

  Zobacz  którzy bramkarze wymiatają po V kolejce,

  Zobacz  klasyfikację najlepszych strzelców po V kolejce, 

  Zobacz  najlepszych asystentów po V kolejce,

  Zobacz  najlepszych kanadyjczyków po V kolejce,

  Zobacz  klasyfikację Fair Play po V kolejce,

  Zobacz  kolekcjonerów żółtych i czerwonych kartoników.

 • Środowe granie Oldbojów

  ŚRODA  16 grudnia 2015

  LIGA Oldboje

  19:40 VICTORIA RębkówWILGA Garwolin  4:18

  20:30 ZDROWIE Garwolin SKŁADAK  8:4

  21:20 NAUKA JAZDY OLAFSKŁAD DREWNA i PAPY  3:2

 • Sobota i niedziela w GLP

  SOBOTA  12 grudnia 2015

  LIGA LZS

  17:00 STROMBERG Głosków KS Wola Starogrodzka  7:2

  17:50 GROM WygodaDRAGON Miętne  2:7

  18:40 AVE KrzywdaPIORUN Lipówki  2:8

  19:30 TURYŚCI ChoinyWILK Wilkowyja  4:7

  20:20 TAJFUN MiętneABSOLWENT Budel  7:4

  21:10 HUSARZ Sławiny - VICTORIA Rębków  2:8

   

  NIEDZIELA  13 grudnia 2015

  LIGA AMATORSKA

  16:00 RADOSNY Futbol MOW Wola Rowska  5:1

  16:50 DRUKARNIA RAGUS POMPA TEAM Parysów  6:2

  17:40 AKZONOBEL PilawaNiewykorzystane TALENTY  6:4

  18:30 PERŁA ZawadyRELAX 100%  6:5

  19:20 MOW BorowieSTUDENT Garwolin  6:3

  20:10 POMPA TEAM Parysów – WOLNI STRZELCY  2:17 (zaległy z III kolejki)

  ZELLER Plastik Poland WOLNI STRZELCY  przełożony na 23.XII

  AMATORZYpauza

   

  LIGA PROFI

  21:00 TOPOŻ FC HOLLYWOOD 4FUN TEAM  11:3

  21:50 OGÓRKICHAMPION Wilga  4:2

  GOREJĄCE WZGÓRZApauza

   

 • Środa w GLP

  ŚRODA  9 grudnia 2015

  LIGA AMATORSKA

  18:00 MOW Wola RowskaMOW Borowie  2:10 (awansem z XII kolejki)

  18:50 RELAX 100%POMPA TEAM Parysów  4:8 (awansem z VIII kolejki)

  LIGA Oldboje

  19:40 ZDROWIE Garwolin VICTORIA Rębków  8:5

  20:30 SKŁAD DREWNA i PAPYWILGA Garwolin 12:4

  21:20 SKŁADAK NAUKA JAZDY OLAF 4:4

 • ***** IV kolejka Ligi Amatorów - AKTUALIZACJA *****

  Zobacz  aktualną tabelę rozgrywek,

  Zobacz co działo się na boisku analizując opisy spotkań IV kolejki,

  Zobacz  którzy bramkarze wymiatają po IV kolejce,

  Zobacz  klasyfikację najlepszych strzelców po IV kolejce, 

  Zobacz  najlepszych asystentów po IV kolejce,

  Zobacz  najlepszych kanadyjczyków po IV kolejce,

  Zobacz  klasyfikację Fair Play po IV kolejce,

  Zobacz  kolekcjonerów żółtych i czerwonych kartoników.

 • OLAF - Najlepsza Nauka Jazdy w Mieście i w Terenie Niezabudowanym

  OLAF - Najlepsza Nauka Jazdy w Mieście i w Terenie Niezabudowanym zaprasza. Dla zawodników, którzy biorą udział w obecnych rozgrywkach Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej, a nie posiadają jeszcze prawa jazdyOśrodek Szkolenia Kierowców OLAF proponuje atrakcyjną promocję. Każdy zawodnik, który jest zgłoszony do tegorocznych rozgrywek, dostaje 200 zł upustu na kurs prawa jazdy (wszystkie kategorie - AM, A1, A2, A, B, B+E).

 • Sobotnio-niedzielne granie w GLP

  SOBOTA  5 grudnia 2015

  LIGA LZS

  18:00 WILK WilkowyjaAVE Krzywda  10:2

  18:50 DRAGON Miętne TURYŚCI Choiny  2:6

  19:40 VICTORIA RębkówGROM Wygoda  12:0

  20:30 KS Wola StarogrodzkaHUSARZ Sławiny  0:10

  21:20 ABSOLWENT Budel STROMBERG Głosków  12:2

  22:10 PIORUN Lipówki - TAJFUN Miętne  12:2

   

  NIEDZIELA  6 grudnia 2015

  LIGA AMATORSKA

  13:00 ZELLER Plastik PolandAKZONOBEL Pilawa  5:6

  13:50 MOW Wola RowskaSTUDENT Garwolin  6:13

  14:40 POMPA TEAM Parysów Niewykorzystane TALENTY  3:6

  15:30 WOLNI STRZELCYRELAX 100%  9:3

  16:20 DRUKARNIA RAGUS MOW Borowie  6:4

  17:10 RADOSNY Futbol – AMATORZY  10:1

   

  LIGA PROFI

  18:10 GOREJĄCE WZGÓRZAFC HOLLYWOOD  6:10

  19:00 4FUN TEAMOGÓRKI  4:6

  CHAMPIONpauza

 • Środowe wyniki w GLP

  ŚRODA  2 grudnia 2015

  LIGA AMATORSKA

  18:00 MOW Wola RowskaRELAX 100% 4:6 (zaległy z III kolejki)

  LIGA Oldboje

  18:50 NAUKA JAZDY OLAF ZDROWIE Garwolin 5:4

  LIGA LZS

  19:40 PIORUN Lipówki - TURYŚCI Choiny 4:5 (zaległy z III kolejki)

  LIGA Oldboje

  20:30 WILGA GarwolinSKŁADAK  6:1

  21:20 VICTORIA RębkówSKŁAD DREWNA i PAPY  1:12

 • Wyniki z Sobolewa

  SOBOTA  28 listopada 2015

  LIGA LZS

  17:00 KS Wola StarogrodzkaTAJFUN Miętne 0:8

  17:50 GROM WygodaHUSARZ Sławiny 2:5

  18:40 DRAGON Miętne WILK Wilkowyja 3:8

  19:30 VICTORIA Rębków STROMBERG Głosków 12:2

  20:20 ABSOLWENT Budel AVE Krzywda  2:1

   

  PIORUN Lipówki - TURYŚCI Choiny przełożony na 2.12.2015 (środa)

   

  NIEDZIELA  30 listopada 2015

  LIGA AMATORSKA

  14:00 ZELLER Plastik PolandAMATORZY  5:3

  14:50 POMPA TEAM Parysów WOLNI STRZELCY nie odbył się

  15:40 RADOSNY FutbolAKZONOBEL Pilawa (awansem z XII kolejki)  6:4

  16:30 PERŁA ZawadyMOW Borowie  12:2

  17:20 DRUKARNIA RAGUS STUDENT Garwolin  1:1

   

  MOW Wola RowskaRELAX 100%  przełożony

  RADOSNY Futbol - Niewykorzystane TALENTY  przełożony

   

  LIGA PROFI

  18:20 CHAMPION 4FUN TEAM  5:0

  19:10 OGÓRKIGOREJĄCE WZGÓRZA  15:6

  20:00 FC HOLLYWOODSKŁADAK  nie odbył się

 • Trawiasta Liga LZS aktualizacja

  Zobacz podsumowanie po rundzie jesiennej w Trawiastej Lidze LZS

  zobacz terminarz I Ligi

  zobacz tabelę I Ligi

  zobacz wyniki I Ligi

  zobacz strzelców I Ligi

  zobacz kartkowiczów I Ligi

  zobacz klasyfikację Fair Play I Ligi

   

  zobacz terminarz II Ligi

  zobacz tabelę II Ligi

  zobacz wyniki II Ligi

  zobacz strzelców II Ligi

  zobacz kartkowiczów II Ligi

  zobacz klasyfikację Fair Play II Ligi

 • Terminarz na sobotę i niedziele w GLP

  W sobotę i niedzielę gramy w SOBOLEWIE

   

  SOBOTA  28 listopada 2015

  LIGA LZS

  17:00 KS Wola StarogrodzkaTAJFUN Miętne

  17:50 GROM WygodaHUSARZ Sławiny

  18:40 DRAGON Miętne WILK Wilkowyja

  19:30 VICTORIA Rębków STROMBERG Głosków

  20:20 ABSOLWENT Budel AVE Krzywda

   

  PIORUN Lipówki - TURYŚCI Choiny przełożony na 2.12.2015 (środa)

   

  NIEDZIELA  30 listopada 2015

  LIGA AMATORSKA

  14:00 ZELLER Plastik PolandAMATORZY

  14:50 POMPA TEAM Parysów WOLNI STRZELCY

  15:40 RADOSNY FutbolAKZONOBEL Pilawa (awansem z XII kolejki)

  16:30 PERŁA ZawadyMOW Borowie

  17:20 DRUKARNIA RAGUS STUDENT Garwolin

   

  MOW Wola RowskaRELAX 100%  przełożony

  RADOSNY Futbol - Niewykorzystane TALENTY  przełożony

   

  LIGA PROFI

  18:20 CHAMPION 4FUN TEAM

  19:10 OGÓRKIGOREJĄCE WZGÓRZA

  20:00 FC HOLLYWOODSKŁADAK

 • Ruszają Oldboje

  W środę 25 listopada rozpoczyna rozgrywki Liga Oldbojów. Jest to już 6 edycja Ligi Starszych Panów.

  ŚRODA  25 listopada 2015

  LIGA Oldboje

  18:50 VICTORIA RębkówNAUKA JAZDY OLAF  2:4

  19:40 WILGA GarwolinZDROWIE Garwolin  9:4

  20:30 SKŁADAK SKŁAD DREWNA i PAPY  przełożony

   

 • Info o poszczegolnych ligach GLP

  zobacz info o Lidze Amatorskiej, LZS, Oldbojach i Profi.

 • *** Czerwona inauguracja Ligi Amatorów ***


       Romański Artur (WOLA ROWSKA) - pauza w II,III i IV kolejce L.Amatorów
     Sarzyński Krzysztof (WOLA ROWSKA) - pauza w II kolejce L.Amatorów.
     Rękawek Michał (WOLNI STRZELCY) - pauza w II kolejce L.Amatorów.

 • Terminarz Ligi Amatorskiej

  zobacz terminarz Ligi Amatorów

 • Olaf Nauka Jazdy najlepsza

  IX edycję turnieju o Puchar Niepodległości wygrał zespół OLAF - NAJLEPSZA NAUKA JAZDY W MIEŚCIE I W TERENIE ZABUDOWANYM. Drugie miejsce po pasjonującym finale zajął RADOSNY FUTBOL. Na trzecim debiutanci - zespół AMATORZY, którzy pokonali zesłorocznych triumfatorów Pucharu Niepodległości - NIEWYKORZYSTANE TALENTY.

  W rozgrywkach wystartowała rekordowa liczba 20 zespołów.

  Turniej rozgrywany był pod patronatem posła Grzegorza Woźniaka i wójta gminy Garwolin Marcina Kołodziejczyka.

   

  zobacz wyniki i wyróżnionych indywidualnie

 • Rozpiska godzinowa meczów grupowych

  20 drużyn rusza do boju. Nie będziemy gonić bolszewików, ale poganiamy za piłką futsalową.

  W środę 11 listopada spotykamy się w Garwolinie i Borowiu. Gramy w 4 grupach. Do turnieju finałowego awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy.

  Finał w Garwolinie 15 listopada w niedzielę od 18.30 w Hali Sportowej CSiK.

   

  Zobacz rozpiskę godzinową poszczególnych grup.

 • Rusza sezon ligowy GLP

  Garwolińska Liga Piłkarska rozpoczyna sezon ligowy 2015/2016.

  Wzorem lat ubiegłych w pierwszej części sezonu planujemy rozegrać 4 ligi: Amatorską,  LZS, Oldbojów i Profi

   

  W środę 11 listopada 2015 roku około godziny 20.00 w Hali Sportowej CSiK odbędzie losowanie meczów pierwszej kolejki w Lidze Amatorskiej i LZS.

   

  Do Ligi LZS zgłosiło się 12 drużyn:

  ABSOLWENT Budel, DRAGON Miętne, GKS Osieck, GROM Wygoda, HUSARZ Sławiny, KS Wola Starogrodzka, PIORUN Lipówki, STROMBERG Głosków, TAJFUN Miętne, TURYŚCI Choiny, VICTORIA Rębków i WILK Wilkowyja.

  Zespoły z tej ligi będą rozgrywać swoje mecze głównie w sobotę.

  Sezon ligowy Liga LZS rozpoczyna się w sobotę 14 listopada.

   

  Do Ligi Amatorskiej zostało zakwalifikowanych 12 drużyn:

  AKZONOBEL Pilawa, AMATORZY, DRUKARNIA Ragus, MOW Borowie, MOW Wola Rowska, Niewykorzystane TALENTY, PERŁA Zawady, POMPA TEAM Parysów, RADOSNY Futbol, STUDENT Garwolin, WOLNI Strzelcy, ZELLER Plastik Poland.

  Ze względu na krótki karnawał w 2016 roku, zmagania ligowe musimy zakończyć przed 6 lutym, gdyż wtedy odbędzie się tradycyjny Bal Mistrzów Sportu. Zmusza to nas do ograniczenia liczby zespołów w lidze LZS i Amatorskiej. Sprawdzamy jeszcze możliwość rozszerzenia Ligi Amatorskiej. Na udział w tej lidze czekają zespoły: RELAX 100% i WG 2000. Amatorzy będą rozgrywać swoje mecze głównie w niedzielę. Sezon ligowy Liga Amatorska rozpoczyna się w niedzielę 15 listopada.

   

  Ligę Oldbojów planujemy rozpocząć 18 listopada (środa). Trwają zapisy.

  Oldboje swoje mecze będą rozgrywać w środę.

   

  Ligę Profi planujemy rozpocząć 22 listopada (niedziela). Trwaja zapisy. Profesjonaliści będą rozgrywać swoje mecze w niedzielę.

 • IX Puchar Niepodległości

  11 listopada 2015 roku (środa) rozpoczyna sezon halowy Garwolińska Liga Piłkarska. W IX edycji turnieju o Puchar Niepodległości zagrają drużyny amatorskie (Amatorzy, LZS i Oldboje)

  Turniej będzie się odbywał dwuetapowo. W środę drużyny zagrają mecze w grupach. Finały zaś odbędą się w niedzielę 15 listopada (od godziny 18.30 w Hali Sportowej CSiK w Garwolinie).

   

  Z każdej grupy do dalszych gier awansują po dwie najlepsze ekipy. Turniej przeznaczony jest dla amatorów. Z zawodników grających w klubach OZPN mogą występować oldboje (rocznik 1981 i starsi)  oraz  juniorzy (rocznik 1998 i młodsi – oczywiście za zgoda rodziców).

   

  Zobacz podział na grupy

 • Aktualizacja w LZS-ach po VIII kolejce

  Tabela i  terminarz II ligi uwzględnia wycofanie się drużyny Grom Wygoda.

  Zobacz terminarz po VIII kolejkach  I Ligi i II Ligi

  Zobacz tabelę po VIII kolejkach I Ligi i II Ligi

  Zobacz opisy meczów po VI kolejkach I Ligi i II Ligi

 • Grom Wygoda wycofuje się z Ligi

  Zespół z Wygody podjął decyzję o wycofaniu się z Powiatowej Ligi LZS. Wyniki zespołu zostają anulowane (zespół nie rozegrał połowy spotkań). Bramki i kartki z meczów, które rozegrał zespół Gromu zostają równiez anulowane. Zawodnicy z Wygody mogą przechodzić do innych zespołów (mogą już wystepować w najbliższej kolejce - 18 października).

 • Info dla LZS

  Proszę o rzetelne wypełnianie protokołów. Zdarza się, że jest wypełniona lista zawodników, a nie ma przy wszystkich numerów. W pierwszej kolejce była sytuacja, że 2 bramki dla Gocławia zdobył zawodnik z nr 4, a taki numer nie widniał w protokole. W Dragonie żółtą kartką został upomniany zawodnik z nr 3, którego również nie było na liście (przy wszystkich nazwiskach były numery, ale nr 3 niestety próżno szukać). Od 3 kolejki spotkań zawodnik, który strzeli bramkę, a nie będzie można go znaleźć w protokole będzie zapisywany jako Gall Anonim. Jeśli nie będzie można zidentyfikować kartkowicza, kartka zostanie przypisana kapitanowi. Dlatego proszę drużyny o podanie, kto jest kapitanem, oraz kto go zastępuje w razie nieobecności (dwóch zastępców).

   

  Podła propozycja przygotowania swojego protokołu, kiedy drużyna jest gościem. Jest to dobry pomysł (można wcześniej wydrukować sobie protokoły z listą zawodników i zaznaczyć przed meczem numery zawodników). Oddajemy wtedy sędziemu dwa protokoły (gospodarz i gość). Jeśli zawodnik nie ma koszulki z numerem również powinien być zaznaczony w proktokole (najlepiej wpisać zero, albo literę N).

   

  Zachodzi niestety obawa, że może któryś zespół zrezygnować z udziału w Lidze LZS. W myśl regulaminu, zawodnicy takiej drużyny mają prawo występować w innych zespołach, po oficjalnym potwierdzeniu o wycofaniu się z rozgrywek.

 • Liga LZS - terminarze

  W związku z wycofaniem się drużyny Czarni Mroków z rozgrywek, II liga bedzie liczyć 12 zespołów. Zespół z Mrokowa nie jest jeszcze gotowy organizacyjnie do rozgrywek, ale może dołączy do rozgrywek od rundy wiosennej. Szefowie drużyny z Mrokowa przepraszają za zaistniałą sytuację. KS Leszczyny potwierdziły swój udział w rozgrywkach. Do rozgrywek przystępuje w tym sezonie rekordowa liczba 22 drużyn.

  zobacz terminarz I Ligi

  zobacz terminarz II Ligi

 • LZS na trawie czas zaczynać

  Spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem Powiatowej Ligi LZS odbędzie się w poniedziałek 24 sierpnia 2015 roku w Hali Sportowej CSiK w Garwolinie o godzinie 19.00

  Chęć udziału w naszej Lidze zgłosiły cztery nowe drużyny:

  TAJFUN Miętne, ORZEŁ II Unin, KS Wola Starogrodzka, CZARNI Mroków

   

  Pierwsza kolejka nowego sezonu zostanie rozegrana w niedzielę 30 sierpnia 2015

 • Mamut Cup 2015

  W niedzielę 23 sierpnia 2015 w Parku Wodnym Mamut odbędzie się II edycja turnieju w piłce nożnej plażowej Mamut Cup 2015.

  Patronat nad imprezą objął poseł na sejm RP - Grzegorz Wożniak.

  W turnieju wezmą udział: Sport Pub Rapid Lublin, AZS WIT Warszawa, Bud-Dekor (Hutnik Huta Czechy), Elmar, Vita Sport Zdrowie Garwolin. Jest jeszcze jedno wolne miejsce w turnieju - zapraszamy.

  Początek turnieju o godzinie 14.00.

  Obrońcą trofeum sprzed roku jest Zdrowie Garwolin.

   

 • Gramy na Mamucie w piłkę

  Zaczynamy granie na Mamucie w plażową piłkę nożną, czyli beachsoccer. Na sobotni turniej (25 lipca) zapraszamy zarówno tych, którzy mieli do czynienia z kopaniem na piasku, jak również tych, którzy debiut mają jeszcze przed sobą. Mecze w grupach od godz. 14.00, a finały w blasku zachodzącego słońca.

   

 • Drużyny LZS zagrają w Pucharze Polski

  Trzy drużyny zrzeszone w naszych LZS-ach zagrają w rozgrywkach Pucharu Polski. W ramach rozgrywek organizowanych przez OZPN Siedlce zagrają:

   

  DRAGON Miętne - JASTRZĄB Żeliszew (siedlecka A klasa) - drużyna z powiatu siedleckiego

  HETMAN Sulbiny - MKS Małkinia (siedlecka A klasa) - drużyna z powiatu ostrowskiego

  TORNADO Wola Rębkowska - WICHER Sadowne (siedlecka A klasa) - drużyna z powiatu węgrowskiego

   

  Drużyny LZS, jako ekipy niezrzeszone, są gospodarzami spotkań.

  Dragon i Tornado rozegrają swoje spotkania w Miętnem, a Hetman w Sulbinach.

  Mecze I rundy Pucharu Polski odbędą się w niedzielę 2 sierpnia.

 • Podsumowanie Ligi Orlik wiosna 2015

  Zobacz podsumowanie

   

  Zobacz końcową tabelę

  Zobacz końcowy terminarz z wynikami

  Zobacz opisy meczów

  Zobacz końcową klasyfikację strzelców

  Zobacz składy drużyn

 • Fotki z Orlika

  zobacz foto z zakończenia Ligi na Orliku

 • GKS Gocław - Mistrz Powiatowej Ligi LZS

  GKS Gocław triumfatorem największej imprezy sportowej w powiecie garwolińskim.

  zobacz więcej

 • Dragon i GKS w finale Ligi LZS

  Finał rozgrywek Powiatowej Ligi LZS

  Za nami półfinały. W finale zagra DRAGON Miętne i GKS Gocław. Dla obu zespołów jest to wielki sukces, gdyż żadna z drużyn nie zdobyła jeszcze miejsca medalowego w trawiastej lidze LZS. GKS dwa razy w ostatnich latach zajmował 4 pozycję, a Dragon w swoim najlepszym występie był 5. Ustępujący mistrz – Hetman Sulbiny zagra o najniższy stopień podium z Huraganem Starowola.

   

  Znamy już jednego pierwszoligowca po meczu barażowym. W gronie najlepszych 10 drużyn zagra GKS Osieck, który pokonał Atom Chęciny. Drugi mecz barażowy pomiędzy Wilkiem Wilkowyja a Ave Krzywda odbędzie się w najbliższą niedzielę.

   

  Finały, czyli mecz o 1 i o 3 miejsce odbędą się w niedzielę 28 czerwca 2015 roku na boisku Hetmana Sulbiny.

  Po zakończeniu meczu finałowego odbędzie się wręczenie nagród, pucharów, medali za sezon 2014/2015. Potem nastąpi część nieoficjalna, czyli świętowanie i grillowanie oraz integracja środowiska LZS w plenerze.

  Zapraszamy wszystkie drużyny, które dzielnie rywalizowały w obecnym sezonie.

   

  Zobacz wyniki półfinałów i barażu, szczegółowy terminarz finałów i drugiego barażu oraz informacje dodatkowe.

 • Perła najlepsza na Orliku

  Sobota  20 czerwca 2015

  LIGA ORLIK - IX kolejka

  16:30 MOW Wola Rowska MOW Borowie  1:1

  17:20 MOW BorowieKLĘKAJCIE NARODY  5:4

  18:10 MOW Wola Rowska AKZONOBEL Pilawa  3:2

  19:00 KLĘKAJCIE NARODYSPARTA Celejów  0:3 walkower

  19:50 PERŁA Zawady – ABSOLWENT Budel    5:2

  20.40 wręczenie nagród

 • Półfinały i baraże - zmiana daty i godziny

  Baraże o I ligę

  ATOM Chęciny – GKS Osieck (21.06.2015 Unin – godz. 16.30) – sędziowie Dariusz Rogala i Sebastian Lusawa

  WILK Wilkowyja – AVE Krzywda (28.06.2015 - miejsce i godzina w trakcie ustalania) - sędziowie Tomasz Talarek i Marcin Żak

   

  Półfinały

  HURAGAN Starowola - DRAGON Miętne  (21.06.2015 Miętne – godz. 15.00 – (boisko trawiaste przy szkole) – zmiana dotyczy godziny - sędziowie Tomasz Talarek i Marcin Żak

   

  HETMAN Sulbiny - GKS Gocław  (21.06.2015 Miętne – godz. 18.30 – boisko trawiaste przy boisku sztucznym) - sędziowie Dariusz Rogala i Sebastian Lusawa

 • LZS-y w Pucharze Polski

  Puchar Polski

  Do rozgrywek o Puchar Polski OZPN Siedlce zgłosiły się z LZS-ów 2 drużyny: HETMAN Sulbiny i DRAGON Miętne. Może są jeszcze inne drużyny zainteresowane tymi rozgrywkami? Pierwszy szczebel rozgrywek w Pucharze Polski będzie rozgrywany prawdopodobnie w okolicy 15 sierpnia. Drużyny amatorskie startujące w tych rozgrywkach są gospodarzami. Mecze muszą odbywać się na boiskach posiadających weryfikację OZPN. Gospodarze pokrywają również koszty delegacji sędziowskich (około 300 zł – trójka sędziowska). Termin zgłaszania drużyn minął 15 czerwca, ale wynegocjowałem z szefem OZPN w Siedlcach, że możemy z naszych LZS-ów zgłaszać drużyny do końca tygodnia. Zainteresowanych proszę o pilny kontakt.

 • LZS po XVII kolejkach

  zobacz cały terminarz

  zobacz tabelę po XVII kolejkach

  zobacz opisy XVII kolejki

  zobacz kartkowiczów po XVII kolejkach

  zobacz klasyfikację Fair Play po XVII kolejkach

  zobacz klasyfikację na najlepszego strzelca po XVII kolejkach

   

   

 • Pojara się wypaliła - terminarz na Orlik

  FC Pojara się wyjarała i nie zagra do końca sezonu na Orliku. Pozostałe mecze tej drużyny zostają uznane za walkowery.

  MOW Borowie i MOW Wola Rowska podczas tego weekendu grają w Mistrzostwach Polski, dlatego swoje mecze rozegrają podczas ostatniej IX kolejki spotkań (20.06.2015).

   

  Sobota  13 czerwca 2015

  LIGA ORLIK - VIII kolejka

  16:30 AKZONOBEL Pilawa  BRÜGGEN Polska

  17:20 PERŁA Zawady RADOSNY Futbol

  18:10 ABSOLWENT Budel SPARTA Celejów

   

  FC POJARA  BRÜGGEN Polska  0:3 v.o.

  AKZONOBEL Pilawa  FC POJARA  3:0 v.o.

 • Transfery w LZS-ach

  Podczas wiosennej rundy mieliśmy w LZS-ach średnio wzmożony ruch transferowy. Było kilka spektakularnych powrotów.

  Jeśli kogoś pominąłem, prosze o info.

   

  zobacz kto przyszedł, a kto odszedł

 • Orlik - sobotnie wyniki

  Sobota  6 czerwca 2015

  LIGA ORLIK - VII kolejka

  16:30 ABSOLWENT Budel  KLĘKAJCIE NARODY 6:1

  17:20 AKZONOBEL Pilawa MOW Borowie 2:1

  18:10 BRÜGGEN Polska PERŁA Zawady 0:2

  19:00 SPARTA Celejów RADOSNY Futbol 2:5

 • Granie na Orliku w Boże Ciało

  CZWARTEK 4 czerwca 2015

  LIGA ORLIK - VI kolejka

  16:00 FC POJARA MOW Wola Rowska 0:3 v.o.

  16:50 BRÜGGEN Polska MOW Borowie 4:3

  17:40 KLĘKAJCIE NARODYPERŁA Zawady 3:4

  18:30 SPARTA CelejówMOW Borowie 2:3

  19:20 ABSOLWENT BudelAKZONOBEL Pilawa 10:5

  20:10 RADOSNY FutbolAKZONOBEL Pilawa 4:2

  Jarosław Mikulski (Perła Zawady) kara pauzy w dwóch kolejnych meczach. W przypadku powtórzenia się niesportowego zachowania zawieszenie zawodnika do końca roku kalendarzowego w rozgrywkach GLP (również ewentualny sezon halowy).

 • Orlik V kolejka - wyniki

  SOBOTA  30 maja 2015

  LIGA ORLIK - V kolejka

  16:00 MOW Wola RowskaRADOSNY Futbol  0:2

  16:50 FC POJARA  RADOSNY Futbol  4:8

  17:40 KLĘKAJCIE NARODYMOW Wola Rowska  4:3 (z II kolejki)

  18:30 SPARTA CelejówPERŁA Zawady  2:2

  19:20 KLĘKAJCIE NARODYBRÜGGEN Polska  4:0 (z II kolejki)

  20:10 BRÜGGEN Polska – MOW Wola Rowska  2:7

   

   

  Zobacz aktualną tabelę

 • IV kolejka na Orliku - wyniki

  SOBOTA  23 maja 2015

  LIGA ORLIK - IV kolejka

  16:00 PERŁA ZawadySKS SŁOIKI Garwolin  13:2

  16:50 PERŁA ZawadyMOW Wola Rowska  10:4

  17:40 BRÜGGEN Polska – ABSOLWENT Budel  1:3

  18:30 MOW Wola Rowska  ABSOLWENT Budel  3:5 (z VI kolejki)

  19:20 KLĘKAJCIE NARODYFC POJARA  8:4

  20:10 MOW BorowieRADOSNY Futbol  3:3

  21:00 AKZONOBEL PilawaSPARTA Celejów  3:4

 • III kolejka na Orliku - wyniki

  SOBOTA  16 maja 2015

  LIGA ORLIK - III kolejka

  16:30 RADOSNY FutbolKLĘKAJCIE NARODY  2:2

  17:20 FC POJARA PERŁA Zawady  1:14

  18:10 SKS SŁOIKI Garwolin  AKZONOBEL Pilawa  2:3

  19:00 SPARTA CelejówBRÜGGEN Polska  7:2

  19:50 ABSOLWENT Budel  MOW Borowie  5:2

  20:40 MOW Wola Rowska  SPARTA Celejów  0:5

 • Wracamy na Orlik - II kolejka

  Za nami pierwsza kolejka Ligi na Orliku w sezonie wiosna 2015. Rozegraliśny 4 mecze, natomiast 3 spotkania musimy nadrobić. Najbliższa kolejka w sobotę 9 maja od godziny 16.30. W lidze uczestniczy 11 zespołów. 

  SOBOTA  25 kwietnia 2015

  LIGA ORLIKI kolejka

  17:00 PERŁA Zawady MOW Borowie  12:2

  17:50 AKZONOBEL Pilawa  KLĘKAJCIE NARODY  2:7

  18:40 BRÜGGEN Polska – RADOSNY Futbol  2:7

  19:30 ABSOLWENT Budel FC POJARA  7:2

  SPARTA Celejów – SKS SŁOIKI Garwolin - przełożony

  MOW Wola Rowska - MOW Borowie - przełożony 

  SKS SŁOIKI Garwolin - MOW Wola Rowska - przełożony

   

  SOBOTA  9 maja 2015

  LIGA ORLIK - II kolejka

  16:30 MOW BorowieSKS SŁOIKI Garwolin

  17:20 RADOSNY FutbolABSOLWENT Budel

  18:10 PERŁA Zawady AKZONOBEL Pilawa 

  19:00 KLĘKAJCIE NARODYMOW Wola Rowska

  19:50 FC POJARASPARTA Celejów

  20:40 KLĘKAJCIE NARODYBRÜGGEN Polska - przełożony

   

  zobacz terminarz

   

   

 • Wilk poszukuje bramkarza

  Grający w Powiatowej Lidze LZS zespół Wilk Wilkowyja poszukuje bramkarza. Chętni proszeni są o kontakt z Piotrem Sałatą  (tel. 506 734 425).

  Warunki i wysokość kontraktu są uzależnione od umiejętności bramkarskich. Dyspozycyjność, umiejętność współpracy na boisku i poza nim oraz kultura osobista mile widziana.

 • Nadrabiamy zaległości w LZS-ach

  W długi weekend przed nami dwa mecze zaległe i jeden grany awansem:

   

  Grupa A

  1.05.2015 – mecz zaległy z XI kolejki

  GKS Osieck – AVE Krzywda – w Osiecku o godz. 15.30 - sędziuje Dariusz Rogala

   

  Grupa B

  1.05.2015 – mecz grany awansem z XVII kolejki

  HURAGAN Starowola – STROMBERG Głosków – w Starowoli o godz. 16.00 - sędziuje Marcin Żak

   

  Grupa B

  3.05.2015 – mecz zaległy z X kolejki

  ATOM Chęciny – GROM Wygoda – na Krasnal Arenie w Łąkach o godz. 13.30 - sędziuje Cezary Jóźwicki

   

   

  w zakładce Liga Trawa LZS 2014/2015 są pliki do pobrania - zobacz

 • Rekordowa kolejka walkowerów

  zobacz opis sytuacji

  zobacz wyniki

 • Rusza Orlik wiosna 2015 - aktualizacja

  Do Ligi zgłosiły się dwie kolejne drużyny. Jako 10 zespół został zapisany MOW Wola Rowska. 11 zespołem jest SKS SŁOIKI Garwolin. Możemy nowy zespół dołączyć do rozgrywek pod warunkiem, że każda z drużyn zgodzi się rozegrać dwa mecze podczas jednej z IX kolejek spotkań. Dzięki takiemu zabiegowi rozegramy wszystkie spotkania podczas IX kolejek spotkań i nikt nie będzie musiał pauzować. Proszę o przemyślenie tej propozycji i wyrażenie opinii podczas sobotniego spotkania.

   

  SOBOTA  25 kwietnia 2015

  LIGA ORLIK

  17:00 PERŁA Zawady MOW Borowie  

  17:50 AKZONOBEL Pilawa  KLĘKAJCIE NARODY

  18:40 BRÜGGEN Polska – RADOSNY Futbol

  19:30 ABSOLWENT Budel FC POJARA

  20:20 SPARTA Celejów – SKS SŁOIKI Garwolin

  MOW Wola Rowska - pauza

   

   

 • Terminarz LZS na niedzielę

  zobacz cały terminarz

  zobacz tabelę po XI kolejkach

  zobacz opisy X i XI kolejki

  zobacz kartkowiczów po XI kolejkach

  zobacz klasyfikację Fair Play po XI kolejkach

   

   

  Pauzują w XII kolejce: 

  Jakub Kowalski (WKS Puznów) - trzecia żółta kartka w sezonie

  Patryk Popiński (Dragon Miętne) - trzecia żółta kartka w sezonie

  Łukasz Kulka (Huragan Starowola) - czerwona kartka za niesportowe zachowanie pauza w XII i XIII kolejce

  Karę za trzy zółte kartki odcierpiał w XI kolejce Jarosław Mikulski (Hetman Sulbiny)

    

  XII kolejka - 26 kwietnia 2015

  GRUPA A

  godz. 11.00  HETMAN Sulbiny – WKS Puznów w Sulbinach - sędziuje Tomasz Talarek

  godz. 14.00  KS Leszczyny – PŁOMIEŃ Górki w Garwolinie (boczne na stadionie) -

  godz. 15.00  TORNADO Wola Rębkowska – GKS Osieck w Miętnem - sędziuje Tomasz Talarek

  godz. 16.00  AVE Krzywda – DRAGON Miętne  Ave Arena w Krzywdzie - sędziuje Marcin Żak

  pauzują TURYŚCI Choiny

   

  GRUPA B

  godz. 12.00  HURAGAN Starowola – WILK Wilkowyja w Starowoli - sędziuje Marcin Żak

  godz. 12.00  STROMBERG Głosków – LAGUNA Stary Miastków w Głoskowie -

  godz. 13.00  VICTORIA Rębków – GKS Gocław w Miętnem (boisko sztuczne) - sędziuje Tomasz Talarek

  godz. 17.00  ATOM Chęciny – HUSARZ Sławiny Krasnal Arena w Łąkach - sędziuje Tomasz Talarek

  przełożony PIORUN Lipówki  – GROM Wygoda  

   

   

 • Liga na Orliku

  Rusza  trzecia edycja Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej na Orliku. W soboty planujemy rozgrywać  Ligę Amatorską +2. Rozgrywki przeznaczone są głównie dla nurtu amatorskiego (amatorzy, LZS, oldboje). Każda drużyna ma jednak możliwość skorzystania z usług dwóch zawodników "zawodowych". Mecze będą rozgrywane od godziny 16.30. Rozpoczęcie ligi planowane jest na 25 kwietnia. Przy założeniu, że w lidze wystartuje 10 zespołów, ostatnia IX kolejka spotkań odbędzie się 27 czerwca.

   

  Planowana jest również liga, która będzie się odbywać w środy. Te rozgrywki chcieliśmy przeznaczyć dla nurtu młodzieżowego, stąd idea stworzenia Ligi do lat 18+2 (rocznik 1996 i młodsi). Tutaj swoją szansę na grę otrzymają opiekunowie drużyn (dwóch zawodników – opiekunów na zespół). Formuła tej ligi nie jest zamknięta i zostanie dokładnie ustalona, jak zgłosi się odpowiednia liczba chętnych uczestników (minimum 8 zespołów).

   

  Miejscem rozgrywek jest orlik przy Zespole Szkół Nr 2 w Garwolinie (al. Legionów - Koszary).

 • Rusza Liga LZS na trawie

  Wznawia rozgrywki Powiatowa Liga LZS na trawie w sezonie 2014/2015. Przed nami runda wiosenna (rewanżowa). Dochodzą nowe ekipy.

  Zobacz kto, gdzie i dlaczego?

 • Pamięci Pawła Białeckiego - zobacz zdjęcia uczestników

  15 marca 2015 roku w Sobolewie odbył się II Memoriał Pawła  Białeckiego. W halowym turnieju piłkarskim wzięły udział 4 drużyny oldbojskie oraz drużyna złożona z rodziny i przyjaciół Pawła. Zagrali: Ruch Ryki, Wilga Garwolin, Zryw Sobolew, Zdrowie Garwolin i Rodzina.

   

   

  zobacz archiwalne strony Skarbu Kibica GLP z sezonu 2002/2003 z udziałem Pawla

  zobacz wyniki

 • Liga Mistrzów - podsumowanie

  zobacz podsumowanie

  zobacz terminarz z wynikami

  zobacz końcową tabelę

  zobacz opisy meczów

  zobacz klasyfikację na Najlepszego Strzelca

  zobacz klasyfikację na Najlepszego Bramkarza

  zobacz klasyfikację Fair Play

 • Ogórki z Pucharem Ligi

  Ogórki w podwójnej koronie. Po zdobyciu mistrzostwa w Lidze Profi zespół Ogórków wygrał również Puchar Ligi. Po dramatycznym meczu finałowym drugą pozycją musiał się zadowolić Absolwent Budel. Nie obronił pucharu sprzed roku FC Hollywood, który zajął 3 pozycję. Na czwartej pozycji turniej zakończył tajemniczy zespół pod nazwą Gang Albanii.

   

  zobacz wszystkie wyniki i wyróżnionych zawodników w klasyfikacjach

  zobacz foto z Pucharu Ligi

 • Liga Europejska - podsumowanie

  zobacz podsumowanie

  zobacz terminarz z wynikami

  zobacz końcową tabelę

  zobacz opisy meczów

  zobacz klasyfikację na Najlepszego Strzelca

  zobacz klasyfikację na Najlepszego Bramkarza

  zobacz klasyfikację Fair Play

  zobacz foto nagrodzonych

 • Podsumowanie Ligi Profi

  Deczko spóźnione, ale przeczytać trzeba

   

  i foto nagrodzonych z Balu obejrzeć

 • Foto z Pucharu Wójta Gminy Garwolin

  Zobacz foto

 • Hetman Sulbiny z Pucharem Wójta - aktualizacja

  W niedzielę 15 marca odbył się finał I turnieju o Puchar Wójta Gminy Garwolin w piłce nożnej halowej pod patronatem pana Marcina Kołodziejczyka. Zwycięstwo w pierwszym historycznym turnieju odniósł Hetman Sulbiny, który w finale po dramatycznym spotkaniu pokonał Dragona Miętne. W meczu o trzecie miejsce FC Pojara po rzutach karnych pokonał Husarza Sławiny.  

   

  zobacz opis, wyniki i zwycięzców klasyfikacji indywidualnych

 • Puchar Ligi na zakończenie sezonu

  W niedzielę 22 marca o godzinie 17.30 w Hali Sportowej CSiK odbędzie się turniej o Puchar Ligi. Jest to impreza zamykająca sezon halowy GLP 20014/15.

   

  W turnieju weźmie udział 6 drużyn:

  Absolwent Budel, FC Hollywood, Gang Albanii, Ogórki, Radosny Futbol, Tornado Wola Rębkowska.

   

  Drużyny będą rywalizować w dwóch grupach. Zwycięzcy grup awansują bezpośrednio do półfinałów. Drużyny z miejsc 2 – 3 zagrają ćwierćfinały „na krzyż”.

   

  Grupa A: Ogórki (zespół rozstawiony), Tornado, Radosny

  Grupa B: FC Hollywood (zespół rozstawiony), Absolwent, Gang Albanii

   

  Tytułu sprzed roku oraz okazałego pucharu broni zespół FC Hollywood.

 • Spotkanie LZS-ów - zmiana godziny

  UWAGA - nie o 17.00 a o 16.30

  W niedzielę 22 marca o godzinie 16.30 w Hali Sportowej CSiK (al. Żwirki i Wigury) odbędzie się spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem rundy rewanżowej Powiatowej Ligi LZS. Proszę szefów drużyn i ich zastępców o liczne przybycie, gdyż jak głosi przysłowie - "nieobecni racji nie mają".

   

 • Champion wygrywa Ligę Mistrzów

  NIEDZIELA  15 marca 2015

  LIGA MISTRZÓW

  18:00 ZDROWIE Garwolin SPARTA Celejów  1:6

  18:30 DRUKARNIA RAGUSZELLER Plastik Poland  2:1

  19:00 SPARTA CelejówCHAMPION Wilga  3:4

  19:30 ZELLER Plastik PolandZDROWIE Garwolin  7:4

  20:00 CHAMPION WilgaSKŁADAK  3:6

  20:30 SKŁADAKDRUKARNIA RAGUS  0:4

 • Wyniki w Lidze Europejskiej

  SOBOTA  14 marzec 2015

  LIGA EUROPEJSKA

  17:30 STUDENT Garwolin Niewykorzystane TALENTY  2:6

  18:00 RADOSNY Futbol Niewykorzystane TALENTY  2:0

  18:30 PŁOMIEŃ GórkiSTUDENT Garwolin  5:1

  19:00 Niewykorzystane TALENTYDRAGON Miętne  3:4

  19:30 TURYŚCI Choiny - RADOSNY Futbol  0:3 v.o.

  20:00 STUDENT Garwolin RADOSNY Futbol  2:3

  20:30 PŁOMIEŃ Górki DRAGON Miętne  2:1

  21:00 DRAGON MiętneTURYŚCI Choiny  3:0 v.o.

  21:30 TURYŚCI Choiny - PŁOMIEŃ Górki  0:3 v.o.

 • Radosny Futbol wygrywa Ligę Europejską

  Największy sukces Radosnego Futbolu w historii klubu. Drugi rzutem na taśmę Płomień Górki. Na podium również Dragon Miętne, który po raz kolejny w tym sezonie zajmuje medalową pozycję.

  Stanisław Targoński (Radosny) - najlepszym bramkarzem LE. Jest to pierwsze indywidualne wyróżnienie dla Stanisława w GLP.

  Tomasz Jarzyna (Płomień) - najlepszym strzelcem LE. Jest to kolejne wyróżnienie dla Tomka w GLP.

   

  szczegóły wkrótce

 • Aktualizacje klasyfikacji w LE i w LM

  Przed nami ostatnie kolejki spotkań w Lidze Europejskiej i w Lidze Mistrzów. W sobotę zobaczymy kto będzie najlepszy w LE, a w niedzielę poznamy najlepszych w LM.

  Zobacz tabelę, opisy meczów i klasyfikacje w Lidze Europejskiej

  Zobacz tabelę, opisy meczów i klasyfikacje w Lidze Mistrzów

 • Środowe wyniki w Lidze Mistrzów

  ŚRODA  11 marca 2015

  LIGA MISTRZÓW

  18:30 CHAMPION WilgaZDROWIE Garwolin  4:0

  19:00 ZDROWIE Garwolin SKŁADAK  1:3

  19:30 SPARTA CelejówSKŁADAK  2:3

  20:00 DRUKARNIA RAGUSCHAMPION Wilga  3:2

  20:30 SPARTA Celejów DRUKARNIA RAGUS  5:2

  21:00 SKŁADAK - ZELLER Plastik Poland  4:4

  21:30 ZELLER Plastik PolandSPARTA Celejów  6:2

 • Liga Mistrzów - wyniki

  NIEDZIELA  8 marca 2015

  LIGA MISTRZÓW

  18:00 CHAMPION WilgaSPARTA Celejów  8:3

  18:30 CHAMPION WilgaZELLER Plastik Poland  5:4

  19:00 SPARTA CelejówZELLER Plastik Poland  7:6

  19:30 DRUKARNIA RAGUSSKŁADAK  3:5

  20:00 SKŁADAKSPARTA Celejów  3:1

  20:30 ZDROWIE Garwolin – DRUKARNIA RAGUS  3:3

  21:00 SKŁADAK - ZDROWIE Garwolin  0:6

 • Sobota z Ligą Europejską - wyniki

  SOBOTA  7 marzec 2015

  LIGA EUROPEJSKA

  17:00 Niewykorzystane TALENTYRADOSNY Futbol  2:1

  17:30 RADOSNY Futbol PŁOMIEŃ Górki  1:1

  18:00 Niewykorzystane TALENTYPŁOMIEŃ Górki  2:2

  18:30 TURYŚCI Choiny Niewykorzystane TALENTY  0:5

  19:00 RADOSNY Futbol DRAGON Miętne  1:0

  19:30 STUDENT Garwolin PŁOMIEŃ Górki  1:6

  20:00 STUDENT Garwolin TURYŚCI Choiny  2:1

  20:30 TURYŚCI Choiny - DRAGON Miętne  2:2

  21:00 DRAGON Miętne - STUDENT Garwolin  7:1

 • Turniej o Puchar Wójta Gminy Garwolin

  Zapraszamy na I halowy turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Garwolin. Rozgrywki przewidziane są dla 10-12 drużyn. Startować mogą zawodnicy o statusie amatora (LZS, oldboje, zawodnicy niegrający w klubach zrzeszonych w PZPN). Najpierw zostaną rozegrane mecze eliminacyjne w grupach (w niedzielę 8 marca, w godzinach 11-18). Finał turnieju odbędzie się również w niedzielę, 15 marca (rozpoczęcia około godziny 15-16). Pierwszeństwo w przyjęciu do rywalizacji mają drużyny z gminy Garwolin. Koszt uczestnictwa w turnieju 150 zł. Organizatorzy w imieniu wójta Gminy Garwolin – pana Marcina Kołodziejczyka, zapraszają do udziału w tym historycznym wydarzeniu. Organizatorem jest Garwolińska Liga Piłkarska. Informacje – Piotr Kapica (502 249 730).

 • Liga Amatorska - fotki z Balu

  zobacz laureatów z Ligi Amatorskiej na Balu

 • Podsumowanie Ligi LZS w GLP

  W najbliższą środę w gazecie Twój Głos - Gazeta Powiatu Garwolińskiego, ukaże się podsumowanie Ligi LZS w Garwolińskiej Lidze Piłkarskiej.

   

  Krótki opis można przeczytać już teraz - zobacz

   

  Zobacz równiez fotki laureatów w Lidze LZS z XII Balu Mistrzów Sportu

 • Liga Mistrzów - wyniki

  NIEDZIELA  1 marca 2015

  LIGA MISTRZÓW

  17:30 ZELLER Plastik PolandSKŁADAK  2:0

  18:00 SKŁADAK CHAMPION Wilga  4:5

  18:30 ZELLER Plastik PolandDRUKARNIA RAGUS  0:1

  19:00 ZDROWIE Garwolin CHAMPION Wilga  2:5

  19:30 DRUKARNIA RAGUSSPARTA Celejów  4:1

  20:00 SPARTA CelejówZDROWIE Garwolin  5:2

 • Liga Amatorów - podsumowanie

  W najbliższym środowym wydaniu gazety Twój Głos - Gazeta Powiatu Garwolińskiego, ukaże się podsumowanie Ligi Amatorskiej.

   

  zobacz resume Ligi Amatorskiej

 • Wyniki w Lidze Europejskiej

  SOBOTA  28 luty 2015

  LIGA EUROPEJSKA

  17:30 DRAGON MiętnePŁOMIEŃ Górki  4:0

  18:00 RADOSNY Futbol  TURYŚCI Choiny  4:2

  18:30 PŁOMIEŃ Górki  TURYŚCI Choiny  5:3

  19:00 DRAGON Miętne Niewykorzystane TALENTY  0:0

  19:30 RADOSNY Futbol STUDENT Garwolin  3:0

  20:00 Niewykorzystane TALENTYSTUDENT Garwolin  3:1

 • UWAGA zmiany w Lidze Europejskiej

  W związku z wycofaniem się drużyny Akzonobel (kolizja terminów z innym turniejem), oraz niepewnym udziałem drużyny Składaka, redukujemy liczbę zespołów do 6 ekip i gramy systemem mecz i rewanż. Będzie wtedy 10 kolejek spotkań. Dwie pierwsze kolejki już rozegraliśmy. W najbliższą sobotę gramy 3 i 4 kolejkę. Natomiast 7 marca każda drużyna rozegra po 3 spotkania (5, 6 i 7 kolejka). Podobnie w sobotę 14 marca rozegramy 3 ostatnie kolejki.

   

  zobacz cały terminarz

 • Wyniki Ligi Mistrzów

  NIEDZIELA  23 listopada 2014

  LIGA MISTRZÓW

  18:00 ZELLER Plastik PolandCHAMPION Wilga  2:3

  18:30 DRUKARNIA RAGUS ZDROWIE Garwolin  4:8

  19:00 ZDROWIE GarwolinZELLER Plastik Poland  3:4

  19:30 CHAMPION Wilga DRUKARNIA RAGUS  2:3

 • Wyniki z Ligi Europejskiej

  SOBOTA  21 luty 2015

  LIGA EUROPEJSKA

  17:30 STUDENT Garwolin DRAGON Miętne  0:2

  18:00 Niewykorzystane TALENTY TURYŚCI Choiny  1:3

  18:30 TURYŚCI ChoinySTUDENT Garwolin  3:3

  19:00 DRAGON MiętneRADOSNY Futbol  0:0

  19:30 PŁOMIEŃ Górki Niewykorzystane TALENTY  2:2

  20:00 PŁOMIEŃ Górki – RADOSNY Futbol  3:3

 • XIII Bal Mistrzów Sportu za nami

  W sobotę 14 lutego 2015 roku odbył się XIII Bal Mistrzów Sportu, podczas którego zostały uroczyście wręczone nagrody z Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. Bal po raz trzeci odbył się w Restauracji & Hotelu SULBIN. Wcześniejsze edycje balu odbywały się w Hali Sportowej, w której swoje mecze rozgrywa GLP. Drużyny i wyróżnieni zawodnicy odebrali  puchary, dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Nagrody wręczali fundatorzy: poseł RP Grzegorz Woźniak, w imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego - starosta Marek Chciałowski, w imieniu Urzędu Miasta Garwolin – dyrektor CSiK Jarosław Kargol. Restauracja Primavera w osobie Piotra Kazimieraka, ufundowała dla wyróżnionych zawodników nagrody kulinarne. Hurtownia sportowa Pepek-Sport ufundowała dla najlepszych zawodników nagrody w postaci sprzętu sportowego.

  W tej edycji ligowej uczestniczyło 38 drużyn, które rywalizowały w 4 ligach: Profi, Amatorskiej, Oldbojskiej i po raz trzeci w GLP w Lidze LZS. Poznaliśmy Najlepszych Zawodników Ligi oraz zawodników wyróżnionych.

   

  zobacz wszystkich nagrodzonych

   

  Garwolińska Liga Piłkarska działa w ramach Centrum Sportu i Kultury. Obecny sezon 2014/2015 jest czternastym sezonem GLP. Do 4 Lig: Amatorskiej, LZS, Oldbojów i Profi zostało zgłoszonych ponad 529 zawodników z czego 477 wystąpiło przynajmniej w 1 meczu. Rozegrano 196 meczów, które sędziowali: Piotr Dziwiszek, Jacek Jakubaszek, Dariusz Rogala i Tomasz Talarek. Od strony organizacyjnej nad całością czuwał Olaf Woder.

   

  Fotki z balu już niebawem

 • Rusza Liga Mistrzów i Liga Europejska

  LIGA MISTRZÓW

  Po raz trzeci w historii GLP rozpoczynamy rozgrywki Ligi Mistrzów. Rozgrywki te tworzą najlepsze zespoły z Ligi Amatorskiej, Oldbojskiej i LZS. Do Ligi Mistrzów zapraszamy 9 ekip, które będą rozgrywać swoje mecze w 4 terminach. Mecze będą rozgrywane w niedzielę22 lutego, 1 marca, 5 marca i 15 marca. Podczas każdego z tych terminów każda drużyna rozegra po 2 mecze. Czas meczu 1x20 minut. Dwie ostatnie minuty - czas stopowany. W Lidze Mistrzów będzie prowadzona klasyfikacja na Najlepszego Strzelca i Bramkarza oraz klasyfikacja Fair Play. Każda drużyna ma prawo wzmocnić swój skład dwoma zawodowcami (zawodnicy grający w rozgrywkach PZPN).

   

  LIGA EUROPEJSKA

  Po raz drugi w historii GLP rozpoczynamy rozgrywki Ligi Europejskiej. Rozgrywki te tworzą zespoły z Ligi Amatorskiej, Oldbojskiej i LZS, które nie zakwalifikowały się do Ligi Mistrzów.

  Do Ligi Europejskiej zapraszamy 9 ekip, które będą rozgrywać swoje mecze w 4 terminach. Mecze będą rozgrywane w sobotę21 lutego, 28 lutego, 7 marca i 14 marca. Podczas każdego z tych terminów każda drużyna rozegra po 2 mecze. Czas Czas meczu 1x20 minut. Dwie ostatnie minuty - czas stopowany. W Lidze Europejskiej będzie prowadzona klasyfikacja na Najlepszego Strzelca i Bramkarza oraz klasyfikacja Fair Play. W lidze grają tylko zawodnicy o statusie amatora.

   

  PUCHAR LIGI

  Tradycyjnie sezon halowy kończymy Pucharem Ligi.  W tym cyklu rozgrywek mogą brać udział wszystkie drużyny z GLP (wszystkie ligi) oraz nowe drużyny.

  Cennego trofeum broni zespół FC Hollywood, który obecnie występuje pod nazwą Topoż. Zwycięzca sprzed roku ma zapewniony udział w finale. Awans do turnieju finałowego mają zapewniony zwycięzcy poszczególnych lig: Amatorskiej – Drukarnia Ragus, LZS – Tornado Wola Rębkowska, Profi - Ogórki. Finał odbędzie się w 21 albo 22 marca 2015 roku.

  Z rozgrywek Ligi Mistrzów awans do finału Pucharu Ligi zapewnią sobie 3 najlepsze zespoły. Z rozgrywek Ligi Europejskiej awans do finału Pucharu Ligi zapewni sobie zwycięzca ligi.

 • Aktualizacja Finalna u Amatorów:

  Zobacz końcową tabelę

  Zobacz terminarz ze wszystkimi wynikami

  Zobacz klasyfikacje końcową na najlepszego strzelca

  Zobacz klasyfikacje końcową na najlepszego bramkarza

  Zobacz klasyfikacje końcową na najlepszego asystenta

  Zobacz klasyfikacje końcową na najlepszego kanadyjczyka

  Zobacz klasyfikacje końcową Fair Play

  Zobacz kto w tym sezonie zobaczył żółte lub czerwone kartki

  Zobacz składy drużyn

  Zobacz fotki drużyn

 • Dwa ostatnie mecze w Lidze Amatorskiej

  ŚRODA  11 lutego 2015

  LIGA AMATORSKA

  18:00 MOW Wola Rowska - GROM Wygoda  (V kolejka)

  19:00 MOW Wola Rowska - WKS Puznów  (X kolejka)

   

  MOW Borowie - ZELLER Plastik Poland  0:3 v.o. (XII kolejka)

  MOW Borowie - RADOSNY Futbol  0:3 v.o. (XIII kolejka)

 • Oldboje w Primaverze - rozdanie nagród

  W środę 11 lutego 2015 roku w Restauracji Primavera odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w Lidze Oldbojów rozgrywanej w ramach Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. Początek spotkania zaawansowanych wiekiem piłkarzy o godzinie 20.00.

  Oprócz wręczenia pucharów, medali i dyplomów przewidziana jest integracja środowiska oldbojskiego. W związku z powyższym uprasza się o niezabieranie małżonek, partnerek i kochanek na w/w spotkanie. Płeć piękna, może okazać się tego dnia bardzo przydatna po zakończeniu integracji w celu prawidłowego rozwiezienia uczestników do miejsc zamieszkania. Ze względu, że spotkanie odbywa się w tygodniu, nie ma szans, aby rozmowy o kobietach i piłce potrwały do rana.

   

  Zapraszamy wszystkich uczestników Ligi Oldbojów.

   

  Wyróżnienia indywidualne odbiorą:

  Mariusz Leszek – najlepszy strzelec (Wilga II Garwolin)

  Marcin Sobieska – najlepszy bramkarz (Champion Wilga)

  Karol Kopeć – najlepszy asystent (Skład Drewna i Papy)

  Karol Kopeć – najlepszy kanadyjczyk (Skład Drewna i Papy)

   

  Najlepszy zawodnik ligi (MVP) zostanie ogłoszony podczas środowego spotkania.

   

  Puchary i medale w klasyfikacjach drużynowych odbiorą:

  Wilga I Garwolin – Mistrz Ligi w sezonie 2014/2015

  Champion Wilga – drugie miejsce

  Skład Drewna i Papy – trzecie miejsce

  Champion Wilga – drużyna Fair Play

 • TORNADO mistrzem ligi LZS

  TORNADO Mistrzem Ligi LZS, DRAGON drugi, ABSOLWENT trzeci plac.
  Michał Zalewski (TORNADO) - królem strzelców.
  Krzysztof Mikulski (TORNADO) - najlepszym asystentem.
  Michał Zalewski (TORNADO) - najlepszy w klasyfikacji kanadyjskiej.
  Sławek Osiak (ABSOLWENT) - najlepszym bramkarzem.
  Huragan Starowola drużyną Fair Play

 • Niedziela w GLP - Drukarnia Ragus Mistrzem w Amatorach

  NIEDZIELA  8 lutego 2015

  LIGA AMATORSKA

  15:00 NIEWYKORZYSTANE Talenty - RELAX 100% 8:2 (XIII kolejka)

  15:50 POMPA TEAM Parysów - WKS Puznów 12:4 (XIII kolejka)

  16:40 STUDENT Garwolin - MOW Wola Rowska 5:2 (XIII kolejka)

  17:30 POMPA TEAM Parysów - RADOSNY Futbol 5:3 (XII kolejka)

  18:20 MOW Wola Rowska - AKZONOBEL Pilawa 3:8 (IX kolejka)

  19:10 DRUKARNIA Ragus - SZWAJCARSKA Dolina 6:2 (XIII kolejka)

  20:00 AKZONOBEL Pilawa - SPARTA Celejów 3:11 (XIII kolejka)

 • Drukarnia - Szwajcarska live

  5 minuta - prowadzi Drukarnia. Bramkę  zdobył Tomek Jarzyna, asysta Grzegorz Gawryś.

  7 minuta - 1:1 w faulach, 1:0 prowadzi Drukarnia,

  8 minuta - cios za cios

  9 minuta - dużo intrewencji bramkarskich - Osiak i Wilczek mają co robić

  12 minuta - szansa dla Drukarni i faul Drukarni

  13 minuta - rzut wolny dla Szwajcarów, dwa razy słupek i nie ma bramki

  14 minuta - bramka dla Szwajcarów - Michał Zalewski i mamy remis 1:1

  15 minuta - 3 faule Drukarni i 1 Szwajcarów

  17 minuta - Artur Janisiewicz i druga bramka Drukarni (asysta Grzegorz Gawryś)

  19 minuta - 2 faul Szwajcarskiej Doliny

  20 minuta - koniec I połowy. Do przerwy 2:1 prowadzi  Drukarnia Ragus i na tą chwilę jest Mistrzem Ligi Amatorskiej.

  22 minuta - już dwa faule Drukarni

  23 minuta - faulowany Mateusz Kowalski, ucierpiał również Robert Wilczek,

  24 minuta - Michał Zalewski sam na sam. Sławek Osiak górą

  25 minuta - drugi faul Szwajcarów

  26 minuta - mamy remis Michał Zalewski dla Szwajcarii (asysta Piotr Rękawek)

  27 minuta - w tej chwili Mistrzem jest Szwajcarska Dolina

  29 minuta - atakują Drukarze

  31 minuta - bramka dla Drukarni - Grzegorz Gawryś, asysta Mateusz Kowalski.

  33 minuta - atakują Szwajcarzy, 3 faul Drukarni

  35 minuta - atakują Szwajcarzy, rzut rożny

  36 minuta - Artur Janisiewicz i 4 bramka Drukarni (asysta Łukasz Śliwecki)

  37 minuta - Artur Janisiewicz trafia w poprzeczkę

  38 minuta - broni Sławek Osiak po raz kolejny

  39 minuta - Tomek Jarzyna bramka na 5:2 (asysta Mateusz Kowalski)

  40 minuta - Mateusz Kowalski bramka na 6:2 (asysta Tomek Jarzyna )

  Koniec meczu. Drukarnia Ragus Mistrzem Ligi Amatorskiej.

  Sławek Osiak zawodnikiem meczu - 18 udanych interwencji. Debeściak -Robert Wilczek.

 • Sobotnie wyniki w GLP

  SOBOTA  7 lutego 2015

  LIGA LZS

  17:30 WILK Wilkowyja - DRAGON Miętne  2:10

  LIGA AMATORSKA

  18:20 RELAX 100% - AKZONOBEL Pilawa  5:3 (XII kolejka)

  19:10 NIEWYKORZYSTANE Talenty - MOW Wola Rowska  7:2 (XII kolejka)

  20:00 SPARTA Celejów - WKS Puznów  13:3 (XII kolejka)

  20:50 DRUKARNIA Ragus - MOW Wola Rowska  8:2 (XI kolejka)

  21:40 STUDENT Garwolin - SZWAJCARSKA Dolina 2:8 (XII kolejka)

 • Primavera zaprasza wyróżnionych

  Wyróżnieni zawodnicy z IX, X, XI kolejki Ligi Amatorów

  i z VIII, IX, X kolejki Ligi Profi odwiedzą PRIMAVERĘ

   

  zobacz wyróżnionych

 • Pepek-Sport zaprasza wyróżnionych z LZS-ów

  zobacz kto odwiedzi sympatyczne Koleżanki z hurtowni sportowej

 • Wilga I najlepsza w Oldbojach

  WILGA I Garwolin Mistrzem Ligi Oldbojów, CHAMPION Wilga drugi, SKŁAD DREWNA i PAPY trzecie miejsce.
  Mariusz Leszek (Wilga II) - królem strzelców.
  Karol Kopeć (Drewno) - najlepszym asystemtem.
  Karol Kopeć (Drewno) - najlepszy w klasyfikacji kanadyjskiej.
  Marcin Sobieska (Champion) - najlepszym bramkarzem.
  Champion Wilga drużyną Fair Play

   

  Zobacz tabelę po X kolejkach

  Zobacz terminarz po X kolejkach

  Zobacz wyniki X kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po X kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po X kolejkach

  Zobacz składy drużyn

  zobacz fotki drużyn

 • Srodowe wyniki

  ŚRODA  4 lutego 2015 koniec Ligi Oldbojów

  LIGA AMATORSKA

  18:00 GROM Wygoda - ZELLER Plastik Poland  4:14 (XIII kolejka)

  18:50 MOW Wola Rowska - SPARTA Celejów  4:9 (VIII kolejka)

  LIGA OLDBOJSKA

  19:40 WILGA I Garwolin - CHAMPION Wilga  3:5

  20:30 VICTORIA Rębków - ZDROWIE Garwolin  4:8

  21:20 SKŁAD DREWNA i PAPY - WILGA II Garwolin  6:3

  22:10 ZDROWIE Garwolin – SKŁADAK  6:5

 • Liga Amatorów po XI kolejkach ...

  Zobacz tabelę po XI kolejkach

  Zobacz terminarz po XI kolejkach

  Zobacz wyniki X kolejki 

  Zobacz wyniki XI kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po XI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po XI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po XI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po XI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po XI kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po XI kolejkach

 • Ogórki Mistrzem w Lidze Profi

  Zobacz tabelę po X kolejkach

  Zobacz terminarz po X kolejkach

  Zobacz wyniki X kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po X kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po X kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po X kolejkach

  Zobacz składy drużyn

 • NIedzielne wyniki - Ogórki Mistrzem Profi

  NIEDZIELA  1 lutego 2015 koniec Ligi Profi

  LIGA AMATORSKA

  13:00 NIEWYKORZYSTANE Talenty - MOW Borowie  3:0 v.o.

  13:50 STUDENT Garwolin - RELAX 100%   5:8

  LIGA OLDBOJSKA

  14:40 WILGA I Garwolin - WILGA II Garwolin  20:4

  15:30 CHAMPION WilgaSKŁAD DREWNA i PAPY  8:6

  LIGA AMATORSKA

  16:20 DRUKARNIA Ragus - GROM Wygoda   15:3

  17:10 POMPA TEAM Parysów - SPARTA Celejów   4:5

  18:00 ZELLER Plastik Poland - SZWAJCARSKA Dolina  3:8

  LIGA PROFI

  19:10 SKŁADAK - WILGA II Garwolin  5:8

  20:00 CHAMPION Wilga – LAMEX   8:4

  20:50 OGÓRKI - TOPOŻ FC HOLLYWOOD  2:2

 • LIGA LZS - po IX kolejkach:

  Zobacz tabelę po IX kolejkach

  Zobacz terminarz po IX kolejkach

  Zobacz wyniki IX kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po IX kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po IX kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po IX kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po IX kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po IX kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po IX kolejkach

 • Sobotnie wyniki GLP - TORNADO Mistrzem LZS

  SOBOTA  31 stycznia 2015 koniec Ligi LZS

  LIGA AMATORSKA

  AKZONOBEL Pilawa - MOW Borowie 3:0 v.o.

  LIGA LZS

  17:00 WILK Wilkowyja - DRAGON Miętne mecz odwołany

  17:50 HURAGAN Starowola - PIORUN Lipówki  10:10

  18:40 AVE Krzywda - TURYŚCI Choiny  2:7

  19:30 VICTORIA Rębków - ABSOLWENT Budel  3:7

  20:20 TORNADO Wola Rębkowska - PŁOMIEŃ Górki  17:4

  LIGA AMATORSKA

  21:10 DRUKARNIA RAGUS - STUDENT Garwolin  6:1 (X kolejka)

 • LIGA LZS - po VIII kolejkach:

  Zobacz tabelę po VIII kolejkach

  Zobacz terminarz po VIII kolejkach

  Zobacz wyniki VIII kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po VIII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po VIII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po VIII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po VIII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po VIII kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po VIII kolejkach

 • Środowe wyniki GLP

  ŚRODA  28 stycznia 2015

  LIGA PROFI

  19:00 WILGA II GARWOLIN - ROMET GARWOLIN  4:6

  LIGA OLDBOJSKA

  19:50 WILGA II Garwolin - CHAMPION Wilga  4:12

  20:40 SKŁAD DREWNA i PAPY - WILGA I Garwolin 5:6

  LIGA AMATORSKA

  21:30 SZWAJCARSKA Dolina - SPARTA Celejów  9:3

 • AMATORZY OGARNIĘCI PO IX KOLEJCE ;p

  Zobacz tabelę po IX kolejkach

  Zobacz terminarz po IX kolejkach

  Zobacz wyniki IX kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po IX kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po IX kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po IX kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po IX kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po IX kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po IX kolejkach

 • Sobotnio-niedzielne wyniki w GLP

  SOBOTA  24 stycznia 2015

  LIGA LZS

  17:30 ABSOLWENT Budel - PŁOMIEŃ Górki  9:4

  LIGA AMATORSKA

  18:20 RADOSNY Futbol - RELAX 100%  5:2

  19:10 NIEWYKORZYSTANE Talenty - GROM Wygoda  6:3

  LIGA LZS

  20:00 TORNADO Wola Rębkowska - DRAGON Miętne  6:2

  20:50 VICTORIA Rębków - HURAGAN Starowola  7:4

  21:40 AVE Krzywda - WILK Wilkowyja  3:6

   

  NIEDZIELA  25 stycznia 2015

  LIGA AMATORSKA

  14:50 GROM Wygoda - RADOSNY Futbol  1:6

  15:40 RELAX 100% - SZWAJCARSKA Dolina  4:10

  16:30 MOW Borowie - WKS Puznów  0:3 v.o.

  17:20 AKZONOBEL Pilawa - NIEWYKORZYSTANE Talenty  4:5

  18:10 POMPA TEAM Parysów - DRUKARNIA RAGUS  1:9

  LIGA PROFI

  19:00 LAMEX - TOPOŻ FC HOLLYWOOD  3:4

  19:50 ROMET Garwolin – SKŁADAK  0:3 v.o.

  20:40 CHAMPION Wilga – OGÓRKI  6:8

  21:30 SPARTA Celejów - ZELLER Plastik Poland  2:4

 • Primavera zaprasza

  Kolejni wyróżnieni z Amatorów i Profi pójdą sami albo z kobietami do Primavery

  zobacz kto

 • Pepek-Sport zaprasza

  Zobacz, kto tym razem z Ligi LZS odwiedzi renomowaną i posiadającą licencję UEFA, hurtownię sportową PEPEK-SPORT.

 • Środowy wyniki

  ŚRODA  21 stycznia 2015

  LIGA LZS

  19:50 TURYŚCI Choiny PIORUN Lipówki  3:5

  LIGA OLDBOJSKA

  20:40 SKŁADAKVICTORIA Rębków  5:6

 • Aktualizacja w Lidze Amatorów - po VIII kolejce

  Zobacz tabelę po VIII kolejkach

  Zobacz terminarz po VIII kolejkach

  Zobacz wyniki VIII kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po VIII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po VIII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po VIII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po VIII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po VIII kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po VIII kolejkach

 • Sobotnio-niedzielne wyniki

  SOBOTA  17 stycznia 2015

  LIGA LZS

  18:00 ABSTYNENT Budel HURAGAN Starowola  6:2

  18:50 PŁOMIEŃ GórkiDRAGON Miętne  5:14

  LIGA AMATORSKA

  19:40 WKS Puznów RADOSNY Futbol  4:4 (IX kolejka)

  LIGA LZS

  20:30 TURYŚCI Choiny VICTORIA Rębków  1:11

  21:20 TORNADO Wola RębkowskaAVE Krzywda  28:0

   

  NIEDZIELA  18 stycznia 2015

  LIGA AMATORSKA

  14:00 MOW Borowie  GROM Wygoda 2:5

  14:50 RADOSNY FutbolNiewykorzystane TALENTY 2:4

  15:40 AKZONOBEL PilawaDRUKARNIA RAGUS 1:3

  16:30 WKS Puznów - RELAX 100% 5:5

  17:20 SZWAJCARSKA DolinaPOMPA TEAM Parysów  9:7

  18:10 ZELLER Plastik PolandSTUDENT Garwolin  5:3

            MOW Wola RowskaSPARTA Celejów - przełożony

  LIGA PROFI

  19:20 WILGA II GarwolinROMET Garwolin  nie odbył się

  20:10 OGÓRKILAMEX  6:3

  21:00 TOPOŻ FC HOLLYWOOD CHAMPION Wilga  11:7

            SKŁADAK – pauza

 • Foto drużyn

  Nie wszyscy wyszli dobrze na zdjęciach, dlatego proszę o info, które fotki powtarzamy.

  zobacz foto w Profi

  zobacz foto u Amatorów

  zobacz foto w LZS-ach

 • Środowe wyniki

  ŚRODA  14 stycznia 2015

  LIGA AMATORSKA

  18:10 STUDENT Garwolin MOW Borowie 6:0 (z IX kolejki)

   

  LIGA OLDBOJSKA

  19:00 CHAMPION WilgaWILGA I Garwolin 2:8

  19:50 WILGA II GarwolinSKŁADAK 4:1

   

  LIGA LZS

  20:40 PIORUN LipówkiWILK Wilkowyja 3:4 (z VII kolejki)

   

  LIGA OLDBOJSKA

  21:30 ZDROWIE GarwolinSKŁAD DREWNA i PAPY  5:6

            VICTORIA Rębków  pauza

 • Bal Mistrzów Sportu

  W ostatnią sobotę karnawału w WALENTYNKI - 14 lutego 2014 roku odbędzie się Bal Mistrzów Sportu, podczas którego zostaną uroczyście wręczone nagrody z Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej. Drużyny i wyróżnieni zawodnicy odbiorą puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Dodatkową nagrodą dla drużyn są zniżkowe wejściówki na Bal.

   

  Drużyny z Ligi Profi , LZS, Amatorskiej i Oldbojów mogą skorzystać z następujących zniżek:

  I miejsce – wejściówka od pary – 200 zł (10 wejściówek dla drużyny)

  II miejsce – wejściówka od pary – 220 zł (10 wejściówek dla drużyny)

  III miejsce – wejściówka od pary – 240 zł (10 wejściówek dla drużyny)

   

  Bal odbędzie się w Hotelu & Restauracji Sulbin

  Bilet wstępu bez zniżek w tym roku wynosi 300 zł.

  Tradycyjnym dostawcą muzyki rozrywkowej na balu jest kultowy zespół ALIEN

 • Liga Amatorów - zbieracze kolorowych karteczek


  KOWALSKI JAKUB (WKS PUZNÓW)
               
  pauzuje w VIII kolejce Ligi Amatorów

 • AMATORZY PO VII KOLEJKACH ;p

  Zobacz tabelę po VII kolejkach

  Zobacz terminarz po VII kolejkach

  Zobacz wyniki VII kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po VII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po VII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po VII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po VII kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po VII kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po VII kolejkach

 • ***** LIGA L.Z.S. - AKTUALIZACJA PO VI KOLEJCE *****

  Zobacz tabelę po VI kolejkach

  Zobacz terminarz po VI kolejkach

  Zobacz wyniki VI kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po VI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po VI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po VI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po VI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po VI kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po VI kolejkach

 • Niedziela w GLP

  NIEDZIELA  11 stycznia 2015

  LIGA AMATORSKA

  13:00 RELAX 100%GROM Wygoda  0:1

  13:50 WKS PuznówZELLER Plastik Poland  4:8

  14:40 POMPA TEAM ParysówSTUDENT Garwolin  4:2

  15:30 Niewykorzystane TALENTY - MOW Borowie  nie odbył się

  16:20 RADOSNY FutbolAKZONOBEL Pilawa  2:3

  17:10 MOW Wola RowskaSZWAJCARSKA Dolina  2:5

  18:20 SPARTA CelejówDRUKARNIA RAGUS  2:8

   

  LIGA PROFI

  19:10 CHAMPION WilgaWILGA II Garwolin  4:7

  20:00 OGÓRKILAMEX  6:4

  20:50 TOPOŻ FC HOLLYWOOD ROMET Garwolin  7:7

            SKŁADAK – pauza

 • Akademia Progres zaprasza

  Akademia Młodego Piłkarza „Progres” powstała z myślą o szkoleniu chłopców i dziewcząt w wieku od 4 do 10 lat. - Jest to najważniejszy okres w kształceniu zwrotności i koordynacji dzieci. Dzięki rozpoczętemu treningowi już w tak młodym wieku zyskujemy wiele. Piłka nożna to nie tylko ruch i aktywność fizyczna, ale także doskonały aspekt w wychowaniu naszych pociech. Dostarcza radości ze zwycięstw, a także uczy godnie znosić porażki. Posiadamy już 3 lokalizację naszej akademii (GARWOLIN, SOBIENIE JEZIORY, FALENICA) zaparaszamy na stronę internetową www.akademiaprogres.pl

   

  zobacz więcej

 • Odwiedziny u Pepka

  Kolejni zawodnicy z Ligi LZS odwiedzą Hurtownię Sportową na Mazowieckiej.

   

  zobacz kto został wyróżniony

 • Odwiedziny w Primaverze

  Do Primavery zawitają wyróżnieni zawodnicy w VI kolejce Ligi Profi i Amatorskiej

   

  zobacz wybrańców

 • Wyniki w Lidze LZS

  SOBOTA  10 stycznia 2015

  LIGA LZS

  18:00 PŁOMIEŃ Górki VICTORIA Rębków  4:6

  18:50 PIORUN LipówkiABSOLWENT Budel  3:7

  19:40 WILK Wilkowyja - TORNADO Wola Rębkowska  3:9

  20:30 DRAGON MiętneTURYŚCI Choiny  9:2

  21:20 HURAGAN StarowolaAVE Krzywda  9:5

 • OLAF - najlepsza nauka jazdy w mieście i w powiecie

  OLAF - najlepsza nauka jazdy w mieście i powiecie zaprasza. Dla zawodników, którzy biorą udział w obecnych rozgrywkach Garwolińskiej Ligi Piłkarskiej, a nie posiadają jeszcze prawa jazdy, Ośrodek Szkolenia Kierowców OLAF proponuje atrakcyjną promocję. Każdy zawodnik, który jest zgłoszony do tegorocznych rozgrywek, dostaje 200 zł upustu na kurs prawa jazdy (wszystkie kategorie - AM, A1, A2, A, B, B+E).

 • Terminarz na sobotę i niedzielę

  SOBOTA  10 stycznia 2015

  LIGA LZS

  Rozpoczynamy później ze względu na mecz siatkarzy o godzinie 16.00

  18:00 PŁOMIEŃ Górki VICTORIA Rębków

  18:50 PIORUN LipówkiABSOLWENT Budel

  19:40 HURAGAN StarowolaAVE Krzywda

  20:30 DRAGON MiętneTURYŚCI Choiny

  21:20 WILK Wilkowyja - TORNADO Wola Rębkowska

   

  NIEDZIELA  11 stycznia 2015

  LIGA AMATORSKA

  13:00 RELAX 100%GROM Wygoda

  13:50 WKS PuznówZELLER Plastik Poland

  14:40 POMPA TEAM ParysówSTUDENT Garwolin

  15:30 Niewykorzystane TALENTY - MOW Borowie

  16:20 RADOSNY FutbolAKZONOBEL Pilawa

  17:10 MOW Wola RowskaSZWAJCARSKA Dolina

  18:20 SPARTA CelejówDRUKARNIA RAGUS

   

  LIGA PROFI

  19:10 CHAMPION WilgaWILGA II Garwolin

  20:00 OGÓRKILAMEX

  20:50 TOPOŻ FC HOLLYWOOD ROMET Garwolin

            SKŁADAK pauza

 • Oldboje w Nowym Roku - wyniki

  ŚRODA  7 grudnia 2014

  LIGA AMATORSKA

  19:00 GROM WygodaPOMPA TEAM Parysów  2:5 (z X kolejki)

   

  LIGA OLDBOJSKA

  19:50 WILGA II GarwolinVICTORIA Rębków  3:3

  20:40 SKŁAD DREWNA i PAPY SKŁADAK  9:3

  21:30 ZDROWIE GarwolinWILGA I Garwolin   5:10

            CHAMPION Wilga – pauza

 • Perła najlepsza jest

  Perła Zawady wygrywa Grand Prix LZS 2014. Sukcesem kończy również Dragon Miętne, który zajmuje 2 miejsce. Kolejne podium dla Absolwenta Budel - trzeci plac. Pechowa przegrana w karnych i czwarte miejsce Victorii Rębków. Najlepsi po turniejach eliminacyjnych GKS Gocław i Pompa Team Parysów poza najlepszą czwórką.

   

  zobacz wyniki i zwycięzców poszczególnych klasyfikacji

   

  Opis turnieju oraz foto wkrótce.

   

 • Liga LZS - Kolekcjonerzy kolorowych karteczek

  ADRIAN SZAREK ( VICTORIA )
                       
  pauzuje w najbliższej kolejce Ligi LZS (VI)

 • Aktualizacja u Amatorów - VI kolejka ...

  Zobacz tabelę po VI kolejkach

  Zobacz terminarz po VI kolejkach

  Zobacz wyniki VI kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po VI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po VI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po VI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po VI kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po VI kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po VI kolejkach

 • Aktualizacja w Lidze LZS - V kolejka ...

  Zobacz tabelę po V kolejkach

  Zobacz terminarz po V kolejkach

  Zobacz wyniki V kolejki

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego strzelca po V kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego bramkarza po V kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego asystenta po V kolejkach

  Zobacz klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po V kolejkach

  Zobacz klasyfikacje Fair Play po V kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po V kolejkach

 • Niedziela w GLP

  NIEDZIELA  4 stycznia 2015

  LIGA AMATORSKA

  15:00 GROM WygodaWKS Puznów  6:4

  15:50 STUDENT GarwolinNiewykorzystane TALENTY  3:1

  16:40 AKZONOBEL PilawaPOMPA TEAM Parysów  1:3

  17:30 SZWAJCARSKA DolinaRADOSNY Futbol  5:2

  18:20 DRUKARNIA RAGUSRELAX 100%  13:2

  LIGA PROFI

  19:20 WILGA II Garwolin TOPOŻ FC HOLLYWOOD  5:6

  20:10 SKŁADAKCHAMPION Wilga  4:6

  21:00 ROMET GarwolinLAMEX   5:6

            OGÓRKI – pauza

 • „Little Footballers” zaprasza!

  Akademia piłkarska „Little Footballers” zaprasza dzieci w wieku od 3 do 8 lat na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej. Dla najmłodszej części rodziny zawodników związanych z GLP przewidziane są zniżki na treningi J

   

  czytaj więcej ....
     

 • Primavera zaprasza

  Wyróżnieni zawodnicy w IV i V kolejce w Lidze Profi i Amatorskiej odwiedzą Primaverę i coś zjedzą albo wypiją, albo jedno i drugie.

  zobacz kto tym razem

 • Listy zamknięte oraz powrót do amatorów

  Zakończyliśmy rekrutację w poszczególnych ligach. List zgłoszeniowe zostały zamknięte.

  W Lidze Profi zostało zgłoszonych 105 zawodników, w Lidze Amatorskiej183, w Lidze LZS141, a w Lidze Oldbojów81. Łącznie zostało zgłoszonych 510 zawodników. Wielu zawodników występuje w kilku ligach. Rekordzistą jest ponownie Grzegorz Olaf Gawryś, który występuje we wszystkich 4 ligach. W trzech ligach grają: Marcin Sobieska (Profi, LZS, Oldboje), Dariusz Kasprzak (Profi, LZS, Oldboje), Michał Wielgosz (Profi, LZS, Amatorzy), Jarosław Mikulski (Profi, LZS, Amatorzy), Michał Zalewski (Profi, LZS, Amatorzy), Tomasz Jarzyna (Profi, LZS, Amatorzy), Artur Janisiewicz (Profi, LZS, Amatorzy), Mariusz Mądry (Profi, LZS, Amatorzy), Radosław Prożych (Profi, LZS, Amatorzy), Sławomir Osiak (Profi, LZS, Amatorzy).

   

  Zobacz składy w Amatorach

  Zobacz składy w Oldbojach

  Zobacz składy w Profi

  Zobacz składy w LZS-ach

   

  Wiele emocji budzi również przejście zawodników z „zawodowstwa” na „amatorstwo”.

  Zobacz kto przeszedł na amatorstwo oraz komentarz.

 • V kolejka Ligi LZS - wyniki

  SOBOTA  3 stycznia 2015

  LIGA LZS

  17:00 AVE Krzywda PIORUN Lipówki  1:13 (Górski show)

  17:50 VICTORIA RębkówDRAGON Miętne  3:7 (Lider pokonany)

  18:40 HURAGAN StarowolaWILK Wilkowyja  5:4 (Na farcie po raz drugi)

  19:30 TURYŚCI ChoinyPŁOMIEŃ Górki  4:6 (Turyści znowu blisko)

  20:20 TORNADO Wola Rębkowska - ABSOLWENT Budel  6:3 (Hit dla Tornada)

 • Pepek-Sport zaprasza kolejnych bohaterów z Ligi LZS

   

  Zobacz kto za zasługi podczas III i IV kolejki Ligi LZS odwiedzi znaną i lubianą Hurtownię Sportową

 • Finał Grand Prix LZS

  Finał Grand Prix LZS odbędzie się we wtorek 6 stycznia 2015 roku (Święto Trzech Króli) w Hali CSiK w Garwolinie. W turnieju wystąpi 8 najlepszych drużyn, które awansowały do finału po rozegraniu 3 turniejów eliminacyjnych.

   

  Godzina 11.00 - Grupa A:

  POMPA TEAM Parysów, DRAGON Miętne, ABSOLWENT Budel, LAGUNA Stary Miastków

   

  Godzina 14.00 - Grupa B:

  GKS Gocław, PERŁA Zawady, VICTORIA Rębków, POKOLENIE Sobolew

   

  Godzina 17.00 – półfinały i finały

   

  W turnieju występują zawodnicy, którzy uczestniczyli w turniejach eliminacyjnych. Każda drużyna ma prawo dopisać do składu dwóch nowych zawodników.

 • Terminarz na niedzielę

  NIEDZIELA  4 stycznia 2015

  LIGA AMATORSKA

  15:00 GROM WygodaWKS Puznów

  15:50 STUDENT GarwolinNiewykorzystane TALENTY

  16:40 AKZONOBEL PilawaPOMPA TEAM Parysów

  17:30 SZWAJCARSKA DolinaRADOSNY Futbol

  18:20 DRUKARNIA RAGUSRELAX 100%

  LIGA PROFI

  19:20 WILGA II Garwolin TOPOŻ FC HOLLYWOOD

  20:10 SKŁADAKCHAMPION Wilga

  21:00 ROMET GarwolinLAMEX

            OGÓRKI – pauza

 • ***** V kolejka Ligi Amatorów - AKTUALIZACJA *****

  Zobacz  tabelę po V kolejkach

  Zobacz  terminarz po V kolejkach

  Zobacz  wyniki V kolejki

  Zobacz  klasyfikacje na najlepszego strzelca po V kolejkach

  Zobacz  klasyfikacje na najlepszego bramkarza po V kolejkach

  Zobacz  klasyfikacje na najlepszego asystenta po V kolejkach

  Zobacz  klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po V kolejkach

  Zobacz  klasyfikacje Fair Play po V kolejkach

  Zobacz kartkowiczów po V kolejkach

 • Niedzielne wyniki w GLP

  NIEDZIELA  28 grudnia 2014

  LIGA AMATORSKA

  15:00 RADOSNY FutbolZELLER Plastik Poland   2:4 (po świetnym meczu)

  15:50 Niewykorzystane TALENTYPOMPA TEAM Parysów  3:1 (Pompa wypompowana)

  16:40 WKS PuznówDRUKARNIA RAGUS   4:11 (Mundek stadiony świata)

  17:30 SZWAJCARSKA DolinaAKZONOBEL Pilawa   8:2 (bez niespodzianki)

  18:20 SPARTA Celejów STUDENT Garwolin  3:0 (Sparta mierzy w pudło)

  LIGA PROFI

  19:20 SKŁADAKROMET Garwolin   7:5 (niespodzianka)

  20:10 TOPOŻ FC HOLLYWOOD LAMEX   10:2 (młodzi-gniewni wygrywają)

  21:00 CHAMPION Wilga OGÓRKI   4:9 (Pusek powrócił)

            WILGA II Garwolinpauza

 • Oldboje wyjątkowo we wtorek

  WTOREK  30 grudnia 2014

  LIGA OLDBOJSKA

  20:00 SKŁADAKCHAMPION Wilga  2:7

  20:50 VICTORIA Rębków WILGA I Garwolin  7:9

  21:40 WILGA II Garwolin ZDROWIE Garwolin  9:3

            SKŁAD DREWNA i PAPYpauza

   

  DRUŻYNA Pierścienia zmieniła nazwę na SKŁAD DREWNA i PAPY

 • ***** LIGA LZS - AKTUALIZACJA PO IV KOLEJCE *****

  Zobacz   tabelę po IV kolejkach

  Zobacz   terminarz po IV kolejkach

  Zobacz   wyniki IV kolejki

  Zobacz   klasyfikacje na najlepszego strzelca po IV kolejkach

  Zobacz   klasyfikacje na najlepszego bramkarza po IV kolejkach

  Zobacz   klasyfikacje na najlepszego asystenta po IV kolejkach

  Zobacz   klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po IV kolejkach

  Zobacz   klasyfikacje Fair Play po IV kolejkach

  Zobacz   kartkowiczów po IV kolejkach

 • LIGA LZS - Zbieracze kartek

  DAWID SIARKIEWICZ ( AVE KRZYWDA )  
                   
   pauzuje w najbliższej kolejce Ligi LZS ( V )

 • Sobotnie wyniki poświąteczne w GLP

  SOBOTA  27 grudnia 2014

  LIGA LZS

  17:00 WILK Wilkowyja VICTORIA Rębków   3:5

  17:50 DRAGON Miętne AVE Krzywda   6:2

  18:40 PŁOMIEŃ Górki HURAGAN Starowola   1:11

  19:30 ABSOLWENT Budel TURYŚCI Choiny   3:0 walkower

           drużyna z Choin nie stawiła się na wyznaczone spotkanie

  20:20 PIORUN Lipówki - TORNADO Wola Rębkowska   5:6

     

  NIEDZIELA  28 grudnia 2014

  LIGA AMATORSKA

  15:00 RADOSNY FutbolZELLER Plastik Poland

  15:50 Niewykorzystane TALENTYPOMPA TEAM Parysów

  16:40 WKS PuznówDRUKARNIA RAGUS

  17:30 SZWAJCARSKA DolinaAKZONOBEL Pilawa

  18:20 SPARTA Celejów STUDENT Garwolin

  LIGA PROFI

  19:20 SKŁADAKROMET Garwolin

  20:10 TOPOŻ FC HOLLYWOOD LAMEX

  21:00 CHAMPION Wilga OGÓRKI

            WILGA II Garwolinpauza

 • IV kolejka Ligi Amatorów - AKTUALIZACJA !!!

  Zobacz  tabelę po IV kolejkach

  Zobacz  terminarz po IV kolejkach

  Zobacz  wyniki IV kolejki

  Zobacz  klasyfikacje na najlepszego strzelca po IV kolejkach

  Zobacz  klasyfikacje na najlepszego bramkarza po IV kolejkach

  Zobacz  klasyfikacje na najlepszego asystenta po IV kolejkach

  Zobacz  klasyfikacje na najlepszego kanadyjczyka po IV kolejkach

  Zobacz  klasyfikacje Fair Play po IV kolejkach

  Zobacz  kartkowiczów po IV kolejkach

 • Aktualizacja III kolejki w Halowej Lidze LZS !

  Zobacz terminarz w Lidze LZS

  Zobacz opisy poszczególnych kolejek w Lidze LZS

  Zobacz tabelę po 3 kolejkach w Lidze LZS

  Zobacz Klasyfikacje w Lidze LZS:

  - Strzelców,                - Asystentów,               - Bramkarzy,

  - Kanadyjczyków,          - Fair Play,            - Kartkowiczów.

 • Niedzielne wyniki w GLP

  NIEDZIELA  21 grudnia 2014

  LIGA AMATORSKA

  13:00 RELAX 100%POMPA TEAM Parysów   6:10

  13:50 WKS PuznówSTUDENT Garwolin   2:4

  14:40 ZELLER Plastik PolandAKZONOBEL Pilawa   16:1

  15:30 SZWAJCARSKA DolinaGROM Wygoda   10:3

  16:20 RADOSNY FutbolDRUKARNIA RAGUS   3:5

  17:10 SPARTA CelejówNiewykorzystane TALENTY   5:0

  LIGA PROFI

  18:20 OGÓRKISKŁADAK    10:5

  19:10 ROMET GarwolinWILGA II Garwolin  3:2

  20:00 LAMEXCHAMPION Wilga  2:4

            TOPOŻ FC HOLLYWOOD – pauza

   

  SOBOTA  20 grudnia 2014

  LIGA LZS

  17:00 DRAGON Miętne PIORUN Lipówki   3:6

  17:50 AVE Krzywda PŁOMIEŃ Górki   2:5                

  18:40 HURAGAN Starowola TURYŚCI Choiny   6:5

  19:30 VICTORIA Rębków TORNADO Wola Rębkowska   9:4

  20:20 WILK Wilkowyja - ABSOLWENT Budel   3:8

   

 • PEPEK-SPORT patron Ligi LZS

  Znana i lubiana Hurtownia Sportowa PEPEK-SPORT, która odegdaj występowała pod nazwą VITA-SPORT, patronuje rozgrywkom w Lidze LZS GLP.

  Miła obsługa, szczególnie płci pięknej tejże hurtowni znana jest nie tylko stałym bywalcom tegoż przybytku. I właśnie u tychże niewiast będą swoje bony mogli zrealizować….

  Zobacz kto odwiedzi PEPEK-SPORT po dwóch pierwszych kolejkach Ligi LZS.

 • POMPA wygrywa Grand Prix LZS w Borowiu - aktualizacja

  Trzeci, ostatni turniej eliminacyjny z cyklu Grand Prix LZS 2014 został rozegrany w sobotę 13 grudnia 2014 w hali sportowej w Borowiu.

  Swój największy sukces w krótkiej historii istnienia odniosła Pompa Team Parysów, która w finale pokonała zwycięzcę I turnieju eliminacyjnego w Borowiu - GKS Gocław. Na podium ponownie zameldował się Dragon Miętne, który w małym finale pokonał Perłę Zawady.

   

  Zobacz wyniki 

  zobacz krótki opis turnieju i kto awansował do finału

  zobacz klasyfikację po 3 turniejach 

 • Środowe wyniki w GLP

  ŚRODA  17 grudnia 2014

  LIGA OLDBOJSKA

  19:00 VICTORIA Rębków CHAMPION Wilga   6:9

  LIGA AMATORSKA

  19:50 MOW BorowieSPARTA Celejów  5:8 (z VI kolejki)

  LIGA OLDBOJSKA

  20:40 SKŁADAKZDROWIE Garwolin   4:7

  21:30 DRUŻYNA Pierścienia WILGA II Garwolin   9:7

            WILGA I Garwolin – pauza

 • Po Primavery pójdą pieszo

   

  Restauracja PRIMAVERA patronuje rozgrywkom GLP w Lidze Profi i Lidze Amatorskiej.

   

  Zobacz wyróżnionych zawodników w I, II i III kolejce Ligi Profi.

  Zobacz wyróżnionych zawodników w I, II i III kolejce Ligi Amatorskiej.

 • *** III kolejka Ligi Amatorów - Aktualizacja ! ***

  Najświeższa TABELA, jeszcze cieplutkie OPISY spotkań,

  Najnowsze rankingi u Amatorów:

  - STRZELCY,               - ASYSTENCI,

  - KANADYJCZYCY,     - BRAMKARZE,

  - FAIR PLAY,               - ZBIERACZE KOLOROWYCH KARTECZEK

 • Aktualizacja w PROFI i OLDBOJACH

  Zobacz terminarz w Lidze Profi

  Zobacz opisy poszczególnych kolejek w Lidze Profi

  Zobacz tabelę po 3 kolejkach w Lidze Profi

   

  Zobacz terminarz w Lidze Oldbojów

  Zobacz opisy poszczególnych kolejek w Lidze Oldbojów

  Zobacz tabelę po 3 kolejkach w Lidze Oldbojów

 • Terminarz LZS, AMATORÓW i PROFI

  SOBOTA  20 grudnia 2014

  LIGA LZS

  17:00 DRAGON Miętne PIORUN Lipówki

  17:50 AVE Krzywda PŁOMIEŃ Górki

  18:40 HURAGAN Starowola TURYŚCI Choiny

  19:30 VICTORIA Rębków TORNADO Wola Rębkowska

  20:20 WILK Wilkowyja - ABSOLWENT Budel

   

  NIEDZIELA  21 grudnia 2014

  LIGA AMATORSKA

  13:00 RELAX 100%POMPA TEAM Parysów

  13:50 WKS PuznówSTUDENT Garwolin

  14:40 ZELLER Plastik PolandAKZONOBEL Pilawa

  15:30 SZWAJCARSKA DolinaGROM Wygoda

  16:20 RADOSNY FutbolDRUKARNIA RAGUS

  17:10 SPARTA CelejówNiewykorzystane TALENTY

  LIGA PROFI

  18:20 OGÓRKISKŁADAK

  19:10 ROMET GarwolinWILGA II