A A A

Info o poszczegolnych ligach GLP

LIGA LZS

W sobotę 21 listopada odbędą się mecze w Lidze LZS (II kolejka). Ze względu na czas wesel, dwa spotkania: Wilka ze Strombergiem i Absolwenta z Gromem zostają przełożone na termin późniejszy. Następna, III kolejka spotkań odbędzie się 28 listopada i zostanie rozegrana w Hali Sportowej w Sobolewie. W Garwolinie w tym okresie na hali odbywają się Targi Ślubne.

 

LIGA AMATORSKA

W II kolejce (22 listopada)w Lidze Amatorów pauzuje Drukarnia Ragus. III kolejka spotkań (niedziela 29 listopada) ze względu na Targi Ślubne również zostanie rozegrana w Sobolewie.

W okresie świątecznym zespoły MOW Borowie i MOW Wola Rowska mają ferie, dlatego mecze z ich udziałem z tego okresu (20 i 27 grudnia oraz 3 stycznia), zostaną rozegrane w innym terminie. Dotyczy to spotkań:

AMATORZYMOW Borowie

MOW Wola Rowska – POMPA Team Parysów

AMATORZYMOW Wola Rowska

MOW Wola Rowska – RADOSNY Futbol

Mecze zostaną rozegrane awansem albo w terminie późniejszym. Zainteresowanych prosimy o propozycję i konsultację w celu ustalenia terminów meczów.

 

LIGA OLDBOJSKA

Liga swoje rozgrywki zaczyna w środę 25 listopada. Planowany jest udział 8 drużyn. System rozgrywek; najpierw każdy z każdym , a później podział na grupę mistrzowską i spadkową. Tytułu sprzed roku broni Wilga Garwolin. Oldboje swoje mecze będą rozgrywać tradycyjnie w środy.

 

LIGA PROFi

Liga Profi rusza do boju w niedzielę 29 listopada. Planowany jest udział 6 ekip, które zagrają systemem każdy z każdym, później runda rewanżowa. Zawodowcy swoje mecze rozgrywają w niedzielę w godzinach wieczornych. Tytułu sprzed roku broni Mizeria czyli Ogórki.