A A A

Info dla LZS

Proszę o rzetelne wypełnianie protokołów. Zdarza się, że jest wypełniona lista zawodników, a nie ma przy wszystkich numerów. W pierwszej kolejce była sytuacja, że 2 bramki dla Gocławia zdobył zawodnik z nr 4, a taki numer nie widniał w protokole. W Dragonie żółtą kartką został upomniany zawodnik z nr 3, którego również nie było na liście (przy wszystkich nazwiskach były numery, ale nr 3 niestety próżno szukać). Od 3 kolejki spotkań zawodnik, który strzeli bramkę, a nie będzie można go znaleźć w protokole będzie zapisywany jako Gall Anonim. Jeśli nie będzie można zidentyfikować kartkowicza, kartka zostanie przypisana kapitanowi. Dlatego proszę drużyny o podanie, kto jest kapitanem, oraz kto go zastępuje w razie nieobecności (dwóch zastępców).

 

Podła propozycja przygotowania swojego protokołu, kiedy drużyna jest gościem. Jest to dobry pomysł (można wcześniej wydrukować sobie protokoły z listą zawodników i zaznaczyć przed meczem numery zawodników). Oddajemy wtedy sędziemu dwa protokoły (gospodarz i gość). Jeśli zawodnik nie ma koszulki z numerem również powinien być zaznaczony w proktokole (najlepiej wpisać zero, albo literę N).

 

Zachodzi niestety obawa, że może któryś zespół zrezygnować z udziału w Lidze LZS. W myśl regulaminu, zawodnicy takiej drużyny mają prawo występować w innych zespołach, po oficjalnym potwierdzeniu o wycofaniu się z rozgrywek.